Enable JavaScript to ensure website accessibility
مدیرکل بنیاد هرمزگان:

دشمن از شهادت طلبی ایثارگران ما بیم داشت

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۳
کد مطلب : ۳۴۲۴۰۶
‏‏ ‏مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: دشمن از همدلی و شجاعت ایثارگران ما در دوران انقلاب و دفاع مقدس، متحیر بود و از شهادت طلبی آنان بیم داشت.
دشمن از شهادت طلبی ایثارگران ما بیم داشت
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عطا ناوکی چهارشنبه 18 تیر در سفر یکروزه خود به شهرستان رودان، با خانواده شهیدان «حسن اعمی برنطین»، «عیسی اعمی برنطین»، «غلام مستأجری برنطین»، «قنبر سلمانی»، «جعفر زعیمی» و «ابراهیم سالاری» دیدار کرد و ضمن تجلیل و تکریم از این عزیزان، عنوان کرد: صداقت، فداکاری، خلوص نیت، شجاعت و ولایی بودن بخشی از ویژگی های شهیدان است که با الگوبرداری از آنها می توانیم در زندگی درس بگیریم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان ادامه داد: با توجه به اینکه آرمان ها و نیت شهدا قلبی، بی ریا و الهی بود، نام و یادشان برای همیشه بر سر زبان ها می ماند و در صفحات برجسته تاریخ می درخشد.
وی نهادینه شدن فرهنگ شهادت و شهادت‌ طلبی را جزء نیازهای جوامع اسلامی دانست و تأکید کرد: یکی از وظایف ضروری و حساس ما این است که نسل امروز را با منویات امام راحل، شهدا و ایثارگران به نحو شایسته آشنا کنیم.
ناوکی افزود: دشمن از همدلی و شجاعت ایثارگران ما در دوران انقلاب و دفاع مقدس، متحیر بود و از شهادت طلبی آنان بیم داشت.
وی در پایان با بیان اینکه معرفی دقیق و صحیح فرهنگ ایثار و شهادت برای نسلی که حماسه آفرینی ایثارگران را لمس نکرده، یک فریضه و مأموریت ویژه است، گفت: اگر در این راستا درست و حساب شده عمل کنیم، راه انقلاب اسلامی و دستاوردهای عظیم آن تداوم خواهد داشت.
گفتنی است؛ شهرستان رودان در 100 کیلومتری بندرعباس واقع شده و ۲۱۲ شهید، 298 جانباز و 26 آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/


الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان