کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

رئیس بنیاد میناب:

ایثارگران بزرگترین سرمایه های انقلاب هستند

16 مرداد 1399 ساعت 18:31

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب گفت: خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان جزو بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب اسلامی محسوب می شوند.


به گزارش ایثار واحد هرمزگان، چهارشنبه 15 مردادماه حجت الاسلام «عبدالرسول قدوسی» در سفر یکروزه خود به شهرستان جاسک، ضمن دیدار با خانواده های شهیدان «عبدالرسول آذرآیین»، «عیسی شهروزی»، «اسحاق ذاکری» و جانبازان «محمد حسینی زاده»، «خداداد مرادی»، «غلام رستمی» و «موسی میردادی» از این عزیزان تجلیل کرد و افزود: گرامی داشتن یاد و خاطره شهدا باعث گسترش ارزش های ایثار اجتماعی و پایداری می شود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب ادامه داد: آرمان ها و منویات شهدا چراغ هدایت و سفینه نجات ملت فهیم ایران هستند.
حجت الاسلام «قدوسی» با بیان اینکه فداکاری و شجاعت شهدا موجب بقا و آسایش ما شده است، اظهار داشت: تا زمانی که حقیقت، عدالت و انسانیت زنده باشد، نام شهید در دل ملت زنده خواهد ماند.
وی خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان را جزو بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب اسلامی دانست و اضافه کرد: پاسداشت و تکریم جامعه ایثارگری بر همگان فرض و لازم است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران میناب تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت باید در تمام جامعه به ویژه در مدارس و دانشگاه ها نهادینه شود تا آنها بیشتر با اهداف انقلاب اسلامی و افکار و سیره شهدا آشنا شوند.
گفتنی است؛ شهرستان میناب در 100 کیلومتری بندرعباس واقع شده و 246 شهید، 445 جانباز و 76 آزاده ت قدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده  است.
انتهای پیام/
 
الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان
 


کد مطلب: 345823

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/345823/ایثارگران-بزرگترین-سرمایه-های-انقلاب-هستند

ايثار
  https://www.isaar.ir