کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مدیرکل بنیاد هرمزگان:

بازگویی حماسه‌های ایثارگران برای نسل جوان ضروری است

14 مهر 1399 ساعت 12:25

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: تبیین و بازگویی حماسه‌ها، رشادت‌ها، فداکاری، صبر و استقامت ایثارگران برای نسل جوان یک تکلیف ضروری است.


به گزارش ایثار واحد هرمزگان، «عطا ناوکی» یکشنبه 13 مهرماه در سفر یکروزه خود به شهرستان میناب، با مادر شهید معظم "محمدشفیع مدنی" و جانبازان "حاجی احمدی"، "حسین دژبهرام"، "حسین عسکری"، "حمزه عباسی"، "صادق‌ محمدپور"، "علی زبیری"، "علی ناصری"،  و "قنبر پورآونگ" دیدار و از ایثار این عزیزان تجلیل کرد و گفت: شهدا، جانبازان و آزادگان با هدف دفاع از وطن و عقاید مقدس انقلابی خود در برابر متجاوزان قیام کردند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با بیان اینکه فداکاری‌های ایثارگران در دوران انقلاب و جنگ هشت ساله در تاریخ ماندگار شد، افزود: بقای انقلاب اسلامی، هویت ملی، استقلال و سرافرازی نظام را مرهون جانفشانی و ایثار کسانی هستیم که پاداش معنوی را به مادیات ترجیح دادند.
وی عنوان کرد: فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت از معجزات انقلاب اسلامی است که باعث گره‌گشایی بسیاری از مشکلات و یأس دشمنان می‌شود، پس تبیین و گسترش این فرهنگ اصیل و ناب نیازمند همت بیشتر است.
ناوکی بازگویی حماسه‌های ایثارگران برای نسل جوان را ضروری دانست و گفت: در مکتب اسلام، آن چیزی ارزش دارد که در راه خدا و برای خشنودی خدا باشد.
در این دیدارها حجت‌الاسلام «عبدالرسول قدوسی» رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب نیز حضور داشت.
گفتنی است: شهرستان میناب در 100 کیلومتری بندرعباس واقع شده و 246 شهید، 445 جانباز و 76 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/


الهام اسلام‌پناه خبرنگار ایثار هرمزگان
 
 
 


کد مطلب: 354623

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/354623/بازگویی-حماسه-های-ایثارگران-نسل-جوان-ضروری

ايثار
  https://www.isaar.ir