کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

پیام تبریک فرماندار آران و بیدگل بمناسبت هفته بسیج

2 آذر 1399 ساعت 14:49

فرماندار آران و بیدگل طی پیامی هفته بسیج را به بسیجیان و رزمندگان 8 سال دوران دفاع مقدس تبریک گفت .


به گزارش واحد ایثار اصفهان، اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در پیامی ضمن تبریک هفته بسیج و گرامیداشت ایثارگری و جانفشانی رزمندگان و بسیجیان ۸ سال دوران دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم، حریم امنیت و سلامت گفت: بسیجیان، یاران مهربان، مردمی و مقتدر کشورند.
وی در این پیام نقش و جایگاه بسیج را در ایجاد امنیت و فضای آرام شهرستان مهم، تاثیرگذار و حیاتی عنوان کرده و آورده است: بسیج همگام با سایر نیروهای مسلح با حضور در بزنگاه‌های حساس، تاریخی و حیاتی و نیز حوادثی مثل  سیل، کرونا و زلزله امنیت پایدار را برای شهروندان زمینه‌سازی کرده و می‌کند.
بایبوردی بسیجیان را مردانی نام برد که برای حفظ آب و خاک ایران اسلامی، سینه سپرکردند و ایثارگری‌ها، فداکاری‌ها و جانفشانی‌های آنان در طول تاریخ این کشور ثبت شده است.
وی بیان داشت: موفقیت دولت در عرصه‌های توسعه کشور به پشتوانه امنیت پایداری است که نیروهای مسلح با دفاع از تمامیت ارضی کشور فراهم می‌کنند.
فرماندار شهرستان آران و بیدگل به نقش مهم بسیج در طول ۴۱ سال از عمر با برکت انقلاب شکوهمند ایران اسلامی اشاره کرد و افزود: دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه های گوناگون علمی، پژوهشی، فناوری، نوآوری، خلاقیت، سلول‌های بنیادین، مهندسی پزشکی، IT، ICT، هوا فضا، کشتی‌سازی، بایوتکنولوژی و نانوتکنولوژی و مباحثی از این قبیل در ۴۱ سال تحریم و تهدید دشمنان بر هیچ کس پوشیده نیست.
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در خاتمه این پیام موفقیت و سربلندی تمام بسیجیان و نیروهای مسلح را در خدمت صادقانه و مخلصانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ادامه راه شهدای والامقام این مرز و بوم را خواستار شد.
انتهای پیام /
زینب حسین زاده خبرنگار ایثار اصفهان از شهرستان آران و بیدگل


کد مطلب: 359164

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/359164/پیام-تبریک-فرماندار-آران-بیدگل-بمناسبت-هفته-بسیج

ايثار
  https://www.isaar.ir