کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

داوطلبان ایثارگر حائز رتبه‌های زیر 100 آزمون سراسری سال 99 تجلیل می‌شوند + فیلم

13 دی 1399 ساعت 15:15

مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری مراسم تجلیل از داوطلبان شاهد و ایثارگر حائز رتبه‌های زیر 100 آزمون سراسری سال 99 بدون احتساب سهمیه به‌صورت مجازی خبر داد.


به گزارش «ایثار»، محمدعلی فقیه در این رابطه گفت: 21 نفر از داوطلبان شاهد و ایثارگر بدون استفاده از سهمیه ایثارگری حائز رتبه‌های زیر 100 کشوری شده‌اند که مراسم تجلیل از آن‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی در دی‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.
وی ضمن تقدیر از دست‌اندرکاران طرح شاهد برای موفقیت چشمگیر علمی فرزندان شاهد و ایثارگر در آزمون سراسری سال جاری افزود: این مراسم با تعامل، مشارکت و همکاری اعضای طرح شاهد شامل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت آموزش و پرورش و دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به موفقیت‌های روزافزون داوطلبان شاهد و ایثارگر افزود: نفر اول گروه ریاضی در سال 95 و نفر اول گروه علوم انسانی در سال 97 از داوطلبان شاهد و ایثارگر بوده‌اند که بیانگر تلاش، پشتکار علمی و همت فرزندان شاهد و ایثارگر است که در رشته محل‌های مورد علاقه پذیرفته می‌شوند.
فقیه افزود: علاوه بر این در سال 94 رتبه‌های 5 و 6 گروه علوم تجربی، در سال 98 نفر سوم گروه ریاضی و در سال 99 نفر هفتم گروه هنر بدون احتساب سهمیه حائز رتبه‌های تک رقمی و زیر 10 کشوری شدند که حاصل اهتمام ویژه به امور آموزشی جامعه ایثارگری است که از برنامه‌های مهم بنیاد شهید و امور ایثارگران بوده است.

داوطلبان ایثارگر حائز رتبه‌های زیر 100 آزمون سراسری سال 99 تجلیل می‌شوند
انتهای پیام/

 
 


کد مطلب: 361014

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/361014/داوطلبان-ایثارگر-حائز-رتبه-های-زیر-100-آزمون-سراسری-سال-99-تجلیل-می-شوند-فیلم

ايثار
  https://www.isaar.ir