کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

نشست معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد با رییس سازمان سنجش برای بررسی مسائل داوطلبان ایثارگر

14 دی 1399 ساعت 9:33

نشست معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران و رییس ستاد برنامه ریزی شاهد و ایثارگر به اتفاق مدیر کل آموزش بنیاد با معاون وزیر علوم و رییس سازمان سنجش و آموزش کشور برگزار شد.


به گزارش «ایثار» سردار یعقوب سلیمانی، معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این نشست ضمن تشکر از مساعی و همکاری سازمان سنجش در رسیدگی به مشکلات داوطلبان شاهد و ایثارگر گفت: با نتایج اعلام شده در آزمون سراسری 99، ایثارگران ثابت کردند که با توان و پشتوانه علمی خود می‌توانند رتبه‌های تک‌رقمی و دو رقمی را بدون احتساب سهمیه از آن خود کنند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه گفت: تعامل خوب بنیاد و سازمان سنجش می‌تواند گره‌گشای بسیاری از مسائل داوطلبان شاهد و ایثارگر در فرایند آزمون‌های سراسری باشد، که تاکنون خوشبختانه این همراهی و همکاری به نحو مطلوب انجام شده است.
 ابراهیم خدایی، رییس سازمان سنجش و آموزش کشور هم در این نشست گفت: تعامل بنیاد شهید و امور ایثارگران که متولی رسیدگی به امور آموزشی فرزندان شاهد و ایثارگر است با سازمان سنجش و سایر دستگاه‌های متولی آموزشی تأثیر بسزایی در بهبود وضعیت تحصیلی ایثارگران عزیز خواهد داشت.
انتهای پیام/
 
 


کد مطلب: 362968

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/362968/نشست-معاون-فرهنگی-آموزشی-بنیاد-رییس-سازمان-سنجش-بررسی-مسائل-داوطلبان-ایثارگر

ايثار
  https://www.isaar.ir