Enable JavaScript to ensure website accessibility
نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران:

ما به وجود خانواده‌های شهدا و ایثارگران افتخار می‌کنیم

تاریخ انتشارپنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۵
کد مطلب : ۳۶۶۲۷۴
نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یزد گفت: ما به وجود خانواده‌های شهدا و ایثارگران افتخار می‌کنیم که علی‌رغم تقدیم عزیزان خود همچنان استوار و ثابت‌قدم ایستاده‌اند.
ما به وجود خانواده‌های شهدا و ایثارگران افتخار می‌کنیم
به گزارش «ایثار یزد» نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در جریان سفر به دارالعباده یزد با حضور در منزل تعدادی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران با آنان دیدار و گفتگو کرد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین یوسفعلی شکری در این دیدارها با تجلیل از صبر و استقامت خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان گفت: ما به وجود خانواده‌های شهدا و ایثارگران افتخار می‌کنیم که علی‌رغم تقدیم عزیزان خود همچنان استوار و ثابت‌قدم ایستاده‌اند.
وی عظمت میهن اسلامی را مرهون ایثار شهدا و ایثارگران و صبر و استقامت خانواده‌های بزرگوار آنان دانست.
شکری با اشاره به اینکه خاطرات شهدا و ایثارگران و خانواده‌های آن‌ها بسیار ارزشمند و مروج فرهنگ ایثار و شهادت است، افزود: نباید از این موضوع غفلت شود و باید به ثبت و ضبط خاطرات خانواده‌های شهدا، رزمندگان، آزادگان و جانبازان اقدام لازم به عمل آید.
نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطرنشان کرد: جانبازان برای رفاه و آسایش ما سلامتی خود را تقدیم کردند و همسرانشان در کنار کوهی از مشکلات مقاوم و استوار ایستاده‌اند و ما باید قدردان آنان باشیم.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین شکری در این برنامه با خانواده شهیدان باغشاهی، ذاکری نژاد، نمی‌دانم، صابری راد و عربی و همچنین جانباز نخاعی محمود دهقانی زاده دیدار و از صبر و استقامت آنان تجلیل کرد.