Enable JavaScript to ensure website accessibility
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان:

زنان در دوران دفاع مقدس همانند همسران و فرزندان شهیدشان حماسه آفریدند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۹
کد مطلب : ۳۶۷۳۱۶
مدیرکل بنیاد استان کرمان صبح امروز چهارشنبه در سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) با سفر به شهرستان عنبرآباد با مادران و همسران شهدای این شهرستان دیدار و از ایشان دلجوئی نمود.
زنان در دوران دفاع مقدس همانند همسران و فرزندان شهیدشان حماسه آفریدند
به گزارش ایثار کرمان، صبح امروز چهارشنبه 15 بهمن‌ماه 99 به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن احمد گروئی ساردو مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان با سفر به شهرستان عنبرآباد و با همراهی رضا پهلوان رئیس بنیاد شهرستان عنبرآباد با مادران و همسران شهدای این شهرستان دیدار و از ایشان دلجوئی نمود.
در حاشیه این دیدارها گروئی ساردو بااشاره به  نقش مادران و همسران شهدا در هشت سال دفاع مقدس، گفت :  مادران و همسران شهدا با تاسی از ولایت مداری حضرت فاطمه زهرا (س) در دوران دفاع مقدس همانند همسران و فرزندان شهیدشان حماسه آفریدند. مادران و همسران شهدا اسوه مقاومت و ایثار هستند  که با پایمردی ، صبوری و شکیبایی همسران و فرزندان خود را تقدیم انقلاب و کشور نمودند .
مدیرکل بنیاد استان کرمان با اشاره به این موضوع که  تجلیل از مقام خانواده‌های معظم شهدا یک وظیفه دینی و ملی است،  گفت: استقامت و صبوری این مادران و همسران شهدا قابل‌تقدیر است و باید ایشان را الگو و نمونه برای زنان این سرزمین دانست.
انتهای پیام./