Enable JavaScript to ensure website accessibility

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) از بانوان بنیاد مرکزی تقدیر شد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۲
کد مطلب : ۳۶۷۳۵۸
مدیرکل بنیاد مرکزی در روز میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت روز زن و مقام مادر از بانوان شاغل در بنیاد با اهدای شاخه گل تقدیر و تجلیل نمود.
به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) از بانوان بنیاد مرکزی تقدیر شد
به گزارش ایثار واحد استان مرکزی، مرتضی انصاری فر امروز چهارشنبه 15 بهمن‌ماه 99 ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه سلام‌الله علیها و بزرگداشت روز زن و مقام مادر و میلاد فرزند خلف او حضرت امام خمینی (ره) بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران بیان نمود: بیستم جمادی‌الثانی سالروز ولادت بانوی بزرگواری است که سیره زندگی و رفتاری ایشان، الگویی بی‌بدیل در عرصه زندگی و حضور در جامعه تا دستیابی به سعادت دنیوی و اخروی به وجود آورده است و تبلور شاخصه ولایتمداری حضرت فاطمه زهرا (س) تجلی ارزنده‌ای از حرکت در مسیر ولایت به وجود آورده است.
وی گفت: الگوبرداری از زندگی حضرت زهرا (س) بهترین راه برای تحکیم بنیان خانواده بوده و الگویی بی‌همتا در تمامی شئون برای زنان و مادران این سرزمین است.
انصاری فر بابیان اینکه مرد از دامان زن و مادر است که به معراج می‌رسد، یادآور شد: در دوران دفاع مقدس نقش و تربیت فرزندان صالح مادران و همسران رزمندگان فراموش‌نشدنی است.
وی در مورد نقش مادران در راستای مقابله در تهاجم‌های فرهنگی خاطرنشان کرد: با توجه به اعتقاد و دین ما این موضوع برای جامعه معنای خاصی داشته و فرزندان بیشترین تأثیرپذیری را در تهاجمات داشته است که مادران برای مقابله با این موضوع دارای بیشترین نقش در تربیت فرزندان هستند.
انصاری فر با اشاره توصیفات مقام معظم رهبری از ویژگی‌های مادران و زنان ایرانی افزود: زن مسلمان ایرانی، تاریخ جدیدی را پیش چشم زنان جهان گشود و ثابت کرد که می‌توان زن بود، عفیف بود، محجّبه و شریف بود و درعین‌حال نقش‌آفرینی مثبت کرد.
انتهای پیام/