Enable JavaScript to ensure website accessibility
رییس بنیاد زهک:

صبر و شکیبایی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران الگویی برای آحاد جامعه است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۸
کد مطلب : ۳۶۷۳۸۱
رئیس بنیاد زهک در دیدار با جانبازان این شهرستان بیان داشت: صبر و شکیبایی خانواده‌های معظم شهدا برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درسی بزرگ است.
صبر و شکیبایی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران الگویی برای آحاد جامعه است
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، به مناسبت دهه مبارک فجر و به منظور تکریم از رشادت ها و فداکاری های ایثارگران شهرستان زهک، با حضور رئیس بنیاد، فرمانده انتظامی و مسئول عقیدتی ستاد انتظامی، با 4 تن از جانبازان ساکن در روستاهای این شهرستان دیدار و دلجویی به عمل آمد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران زهک ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر، امنیت، آرامش و اقتدار امروز نظام اسلامی را مرهون جانفشانی شهیدان دانست و گفت: شهیدان والامقام، دفاع از میهن و اسلام را بر رفاه خود و خانواده ترجیح دادند و تمام توان و هستی خود را که جانشان بود، در طبق اخلاص گذاشتند و برای اسلام تقدیم کردند.
وی با بیان این که صبر و شکیبایی خانواده‌های معظم شهدا برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ است، گفت: توانمندی‌های داخلی در عرصه‌های گوناگون در پرتو همین رشادت‌ها و مقاومت‌ها به دست آمده است.
فرمانده انتظامی زهک هم در این دیدارها با اشاره به این که فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان باید در جامعه نهادینه شود، گفت: احترام جامعه نسبت به خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران نشان‌دهنده پایبندی به ارزش‌های ملی و مذهبی است.
سرهنگ قره گوزلو ضمن تجلیل از تربیت مذهبی و مکتبی این شهیدان، روایت زندگی خانواده های مکرم و شهدای ارزشمندی که به انقلاب تقدیم نموده‌اند را درس بزرگی برای جامعه و به ویژه خدمت‌گزاران و مسئولین نظام دانست.
در پایان نیز با اهدا لوح سپاس و هدیه از جانبازان گرانقدر تجلیل به عمل آمد.
لازم به ذکر است شهرستان زهک ۸۳ شهید، ۱۰۱ جانباز و ۱۳ آزاده در راه تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی تقدیم کرده و میزبان ۲ شهید گمنام می باشد.
انتهای خبر/ 
مهران ستاری/ خبرنگار ایثار "وحدت" از شهرستان زهک
تنظیم: مهدیه معظمی