Enable JavaScript to ensure website accessibility
مدیرکل بنیاد کرمانشاه:

فداکاری ایثارگران، برای همیشه تاریخ ماندگار است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۴
کد مطلب : ۳۶۷۴۳۸
هشتمین جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت با تجلیل از 42 مادر، همسر و فرزند شهید کرمانشاهی برگزار شد.
فداکاری ایثارگران، برای همیشه تاریخ ماندگار است
به گزارش ایثار«واحد کرمانشاه» در گرامی داشت ایام االله دهه مبارك فجر، هشتمین جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت با رعایت دستورالعمل‌های کامل بهداشتی در سالن شهدای بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان کرمانشاه برگزار شد.
در این مراسم معنوی که جمعی از مادران و همسران شاهد و ایثارگر و فرماندهان ارشد نظامی و مدیران و مسئولین استان حضور داشتند، حجت الاسلام والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه در سخنانی صبر و استقامت خانواده های معظم شاهد و ایثارگر بویژه  مادران و همسران شاهد و ایثارگر را در طول عمر پر برکت انقلاب اسلامی ستود.
حجت الاسلام عسگری اظهار داشت: مادران و همسران شهدا در این جهاد بزرگ با خدای خود معامله کردند و به همین خاطر فرزندان و عزیزانشان را برای احیای دین حق با آغوشی باز راهی میدان جهاد و شهادت کرده تا با دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی به مبارزه مردانه بپردازند.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه ادامه داد: ایثار و فداکاری خانواده های معظم شهدا و ایثارگران برای همیشه تاریخ ماندگار است چرا که شرافت، آزادگی، معنویت، شجاعت و خدا محوری در سرتاسر آن موج می زند.
حجت الاسلام عسگری تأکید کرد: ما وظیفه داریم با بزرگداشت نام و یاد شهدای والامقام، ایثارگران عزیز و خانواده های گرانقدر آنان از رشادت های این عزیزان پاسداری و در جهت حفظ ارزش ها و آرمان های بلند امام و شهدا تلاش کنیم.
در پایان این مراسم ضمن رونمایی از دو کتاب جدید در حوزه دفاع مقدس، از ۴۲ مادر، همسر و فرزند شهیدان والامقام و ایثارگران عزیز تجلیل به عمل آمد.
گفتنی است، از ابتدای برگزاری این جشنواره تا کنون از ۴۵۰ نفر از این عزیزان تجلیل شده است.


انتهای پیام/