کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

دیدار با همسران شهید و جانباز شهرستان کارون به مناسبت دهه فجر

15 بهمن 1399 ساعت 18:06

در راستای ویژه برنامه های دهه مبارکه فجر مسئولان بنیاد شهید شهرستان کارون با همسران شهید و جانباز این شهرستان دیدار کردند.


 به گزارش «ایثار» واحد خوزستان، همزمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر در راستای ویژه برنامه های بزرگداشت این هفته رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کارون و جمعی از مسئولان این اداره با حضور در منزل شهید ناجی حزبی در روستای قلعه چنان، جانباز متوفی محمد حزباوی عرب در کوی مهدیس و جانباز عبدالکریم ناصری در روستای بهر با همسران این عزیزان دیدار و از آنها تجلیل و تقدیر کردند. 
حسن فریح زاده رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کارون در حاشیه این دیدارها به خبرنگار ایثار خوزستان گفت: شهدا برکت این جامعه و جانبازان سرمایه‌های گرانقدری هستند که وجودشان برای همه ما منشاء خیر و سربلندی است. 
وی افزود: عزت و احترام خانواده‌های شاهد و ایثارگر به ویژه جانبازانی که درد و زخم های دوران جنگ تحمیلی را با خود به یادگار دارند، بر همه ما واجب است. رسیدگی به امورات آنها و کاستن از دغدغه‌هایشان از وظایف همه ماست.
فریح زاده بیان کرد: ما بر خود وظیفه می دانیم که تمام تلاش خود را برای تکریم و تجلیل مقام این عزیزان به کار بگیریم و با پیگیری امورات مشکلات آنها گامی در این زمینه برداریم.
انتهای پیام/


کد مطلب: 367446

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/367446/دیدار-همسران-شهید-جانباز-شهرستان-کارون-مناسبت-دهه-فجر

ايثار
  https://www.isaar.ir