کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

بیانیه حفظ حریم خصوصی

23 بهمن 1399 ساعت 9:14


 
اهداف بیانیه: اطلاعات شخصی هر فرد بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌شود. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره نحوه استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام ارایه خدمات در تارنمای بنیاد شهید و امور ایثارگران، از جانب شما دریافت می‌گردد. بر این اساس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین به حفظ حریم خصوصی مخاطبان و همچنین استفاده از فناوری امن متعهد است.
موارد قانونی مرتبط با حریم خصوصی: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین بر اساس ماده 7 تصویب‌نامه حقوق شهروندی در نظام اداری موضوع مصوبه شماره 1127128 مورخ 28/11/1395 شورای عالی اداری و مقررات مرتبط با آن، خود را ملزم به حفظ و رعایت حریم خصوصی همه افراد دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارایه خدمات کفایت می‌کند، دریافت کرده و با پیش‌بینی تمهیدات لازم برای حفظ مدارک شخصی افراد، از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می‌نماید.
هدف از جمع‌آوری برخی از اطلاعات کاربران: مشاهده صفحات تارنمای  ایثار‌ نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمي‌باشد اما برخی موارد از جمله ارایه خدمات به‌صورت الكترونيكي مستلزم دريافت اطلاعات شخصی شما بوده و پس از تحليل اطلاعات اين خدمات به شما ارایه مي‌گردد. سایت ایثار در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما بوده و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی‌کند.
فناوری‌های مورد استفاده در دریافت اطلاعات: تارنمای ایثار حفظ امنیت اطلاعات شخصی کاربران را امری بسیار جدی و مهم می‌داند و در سایت خود از سیاست‌های امنیتی و فناوری‌هایی استفاده می‌کند که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده‌اند. همچنین از روش‌ها و دستورالعمل‌های امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می‌کند و این روش‌های محافظتی ذخیره‌سازی، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را دربر می‌گیرد و از دسترسی و استفاده غیرمجاز از این اطلاعات جلوگیری می‌کند.
پایگاه اطلاع‌رسانی ایثار از اطلاعات دریافتی از کاربران برای شناخت نیازها و ارایه پیشنهادهای بهتر استفاده می‌کند و متعهد است که امنیت اطلاعات شما را تضمین کند و برای جلوگیری از هر نوع دسترسی غیرمجاز و افشای اطلاعات کاربران از همه شیوه‌های لازم استفاده می‌کند تا امنیت اطلاعاتی را که به صورت آنلاین گردآوری می‌کند، حفظ شود.
اطلاعات کاربران پایگاه اطلاع رسانی ایثار در اختیار دیگران قرار نمی‌گیرد مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت شده باشد.
تنها مرجع رسمی مورد تأیید برای ارتباط با کاربران، پايگاه رسمی اين سايت به آدرس isaar.ir است و با هيچ روش ديگری جز ارسال نامه از آدرس‌های رسمی و تأیید شده در سايت، با شما تماس گرفته نمی‌شود.
هشدار امنیتی:
سایت ایثار ممکن است به سایت‌های دیگری لینک شود. وقتی که شما از طریق این لینک‌ها از تارنمای ایثار خارج می‌شوید، توجه داشته باشید که کنترل این سایت‌ها به عهده سایت ایثار نیست و درباره این سایت‌ها شما باید به بیانیه حریم شخصی آنها مراجعه فرمایید.


کد مطلب: 368857

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/368857/بیانیه-حفظ-حریم-خصوصی

ايثار
  https://www.isaar.ir