Enable JavaScript to ensure website accessibility
مدیرکل بنیاد هرمزگان:

حماسه‌ درخشان ایثارگران از یادها پاک نمی‌شود

تاریخ انتشارپنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۳
کد مطلب : ۳۶۹۷۱۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: حماسه‌های درخشان و باصلابت ایثارگران از یادها پاک نمی‌شوند، آنان عزت، افتخار، شجاعت و شهامت برای این نظام به ارمغان آوردند.
حماسه‌ درخشان ایثارگران از یادها پاک نمی‌شود
 به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عطا ناوکی سه‌شنبه 28 بهمن در نشست با فرزندان ایثارگران شاغل در شرکت پالایش گاز سرخون که در راستای تجلیل از این عزیزان برگزار شد، گفت: راهی که پدران شما انتخاب کردند، یک راه ارزشمند و برگرفته از مکتب امام حسین(ع) بود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با بیان اینکه شهیدان با شهادت خود حقانیت نظام را به دشمنان ثابت کردند، افزود: آنان به آیندگان نشان دادند که در شرایط سخت نیز می‌توان با توکل به خدای متعال، توسل به ائمه اطهار(علیهم‌السلام)، جهاد، ازخودگذشتگی و مقاومت از میهن و ارزش‌های اسلامی دفاع کرد.
وی تأکید کرد: تفکر شهدا را باید در جامعه نهادینه کنیم و در این بحران اقتصادی با استفاده از آن تفکر ناب، خیال واهی دشمن را از بین ببریم.
ناوکی با اشاره به اینکه حماسه‌های درخشان و باصلابت ایثارگران از یادها پاک نمی‌شوند، ادامه داد: شما عزیزان نیز جزو مجاهدان فی‌سبیل‌الله و ادامه‌دهندگان راه شهیدان هستید که در پروژه مهم تولید و اکتشاف گاز، جهاد اقتصادی می‌کنید.
در پایان این نشست، به پرسش‌های فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در شرکت پالایش گاز سرخون با حضور مصطفی برزگر مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری هرمزگان و محمد حسین نوروزی مدیر عامل این شرکت پاسخ داده شد.
انتهای پیام/

الهام اسلام‌پناه خبرنگار ایثار هرمزگان