Enable JavaScript to ensure website accessibility
فرماندار مراغه:

والدین شهدا نقش مؤثری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارند

تاریخ انتشارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۵
کد مطلب : ۳۷۰۶۷۸
فرماندار شهرستان مراغه در دیدار با پدران شهدا اظهار کرد: والدین شهدا با تربیت فرزندان برومند خود در دفاع از میهن اسلامی نقش مؤثری در شکل‌گیری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارند.
والدین شهدا نقش مؤثری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارند
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، به مناسبت میلاد باسعادت حضرت علی (ع) و روز پدر، سید علی موسوی فرماندار شهرستان مراغه به‌اتفاق موسی شعفی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار و سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان در دیدار با خانواده شهیدان «داود خیرالهی» و «یعقوب بیگلری» گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر گردن جامعه دارند و از این‌رو شایسته تجلیل و تکریم هستند.
موسوی در این دیدار با تبریک ولادت حضرت علی (ع) و بزرگداشت مقام پدر اظهار کرد: وظیفه ما این است که به مناسبت روز پدر و میلاد حضرت علی (ع)  به نیابت از تمام پدران آسمانی با پدران شهدا دیدار و یاد و نام شهدای کشورمان را زنده نگه‌داریم.
وی در ادامه افزود: دیدار با خانواده معظم شهدا و دلجویی از این قشر فداکار، روحیه خدمتگزاری را دوچندان می‌کند.
فرماندار مراغه در ادامه عنوان کرد: پدران و مادران شهدا با تربیت و پرورش فرزندان برومند خود و با تأسی به فرهنگ اسلامی و ایثار و شهادت، نقش مؤثر و مهمی در شکل‌گیری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت داشته و در اجر عظیم شهادت سهیم هستند.
انتهای پیام/