Enable JavaScript to ensure website accessibility
رئیس بنیاد مراغه:

یاد شهدا باید همیشه در دل‌ها زنده باشد

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۵
کد مطلب : ۳۷۱۰۲۷
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با خانواده شهیدان «احمدرضا و خلیل تمهیدی» گفت: یاد و خاطره شهدا باید همیشه در دل‌ها زنده باشد.
یاد شهدا باید همیشه در دل‌ها زنده باشد
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهدا سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌اتفاق مسئول دفتر نمایندگی دفتر آستان قدس رضوی در شهرستان مراغه با حضور در منزل مادر شهیدان «احمدرضا و خلیل تمهیدی» با وی دیدار و گفتگو کرد.
اسلامی شهدا را مجاهدان فی سبیل الله یاد کرد و گفت: یاد و خاطره شهدا باید همیشه در دل‌ها زنده و جاری باشد و این فرهنگ به‌عنوان یک ارزش در جامعه نهادینه شود.
وی نقش خانواده شهدا را در پیروزی انقلاب مهم دانست و گفت: به‌واسطه این جان‌فشانی‌ها و ازخودگذشتگی‌های خانواده شهدا، امروز سربلند در دنیا و دارای امنیت در سراسر جهان هستیم.
وی در ادامه افزود: دیدار و حضور در منزل خانواده شهدا بدین مفهوم است که راه شهادت همچنان ادامه دارد و والدین شهدا چراغ راه خادمان شهدا هستند.
گفتنی است، شهید «احمدرضا تمهیدی» در 18 خرداد 1343 در مراغه متولد و در 25 اسفند 1363 در جزیره مجنون و شهید «خلیل تمهیدی» متولد 10 شهریور 1345 در 25 اسفند 1363 به مقام شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/