کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

رئیس بنیاد مراغه:

یاد شهدا باید همیشه در دل‌ها زنده باشد

11 اسفند 1399 ساعت 13:25

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با خانواده شهیدان «احمدرضا و خلیل تمهیدی» گفت: یاد و خاطره شهدا باید همیشه در دل‌ها زنده باشد.


به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهدا سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌اتفاق مسئول دفتر نمایندگی دفتر آستان قدس رضوی در شهرستان مراغه با حضور در منزل مادر شهیدان «احمدرضا و خلیل تمهیدی» با وی دیدار و گفتگو کرد.
اسلامی شهدا را مجاهدان فی سبیل الله یاد کرد و گفت: یاد و خاطره شهدا باید همیشه در دل‌ها زنده و جاری باشد و این فرهنگ به‌عنوان یک ارزش در جامعه نهادینه شود.
وی نقش خانواده شهدا را در پیروزی انقلاب مهم دانست و گفت: به‌واسطه این جان‌فشانی‌ها و ازخودگذشتگی‌های خانواده شهدا، امروز سربلند در دنیا و دارای امنیت در سراسر جهان هستیم.
وی در ادامه افزود: دیدار و حضور در منزل خانواده شهدا بدین مفهوم است که راه شهادت همچنان ادامه دارد و والدین شهدا چراغ راه خادمان شهدا هستند.
گفتنی است، شهید «احمدرضا تمهیدی» در 18 خرداد 1343 در مراغه متولد و در 25 اسفند 1363 در جزیره مجنون و شهید «خلیل تمهیدی» متولد 10 شهریور 1345 در 25 اسفند 1363 به مقام شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 371027

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/371027/یاد-شهدا-باید-همیشه-دل-ها-زنده-باشد

ايثار
  https://www.isaar.ir