کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

ولایتمداری شهدا از ویژگی شناخته شده آنان است

21 اسفند 1399 ساعت 18:21

مدیرکل بنیاد شهید خراسان شمالی گفت: ویژگی های شهد ا و وفاداری شهدا به انقلاب اسلامی را می‌توان در رشادت و دفاع آنها از کشور و در دوران دفاع مقدس و ولایتمداری دانست.


به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی صبح امروز 21 اسفند 99 سید عابس حسینی با حضور در برنامه تلویزیونی صبح تازه در شبکه اترک خراسان شمالی به تشریح برنامه های 22 اسفند و روز شهید پرداخت و گفت: ایمان راسخ شهدا به اسلام ، مردم ، ولایت مداری و پیامبر عظیم‌الشان اسلام(ص) و وفاداری آنان به نظام جمهوری اسلامی از ویژگی‌های شناخته شده شهدا است .
 
حسینی گفت: ویژگی های شهد ا و وفاداری شهدا به انقلاب اسلامی را می‌توان در رشادت و دفاع آنها از کشور در دوران دفاع مقدس دانست.
وی همچنین گفت : حرکت رو به جلوی انقلاب شکوهمند اسلامی و پیشرفت‌ها و دستاوردهای آن در عرصه‌های مختلف مرهون خون‌های پاک و مطهر شهدای گرانقدر و خانواده آنان است،خانواده‌هایی که با وجود تمام سختی‌ها، مشکلات و با صبر و بردباری چراغ معرفت و آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را روشن و جاودانه نمودند.
 در پایان نیز تاکید کرد: با تمام توصیفات از شهدا و دوران دفاع مقدس باید بگوییم یک روز در تقویم به نام شهدا کم است و تمامی روزها باید به یاد شهدا و از خودگذشتگی آنان بود.
 
 
 


کد مطلب: 372526

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/372526/ولایتمداری-شهدا-ویژگی-شناخته-شده-آنان

ايثار
  https://www.isaar.ir