کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

ثبت‌نام اینترنتی پایه اول دوره ابتدایی مدارس شاهد آغاز شد

4 خرداد 1400 ساعت 12:14

اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران طی اطلاعیه‌ای به نقل از اداره کل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش‌ و پرورش از آغاز ثبت‌نام اینترنتی پایه اول دوره ابتدایی مدارس شاهد در سال تحصیلی 1401-1400 از اول خردادماه خبر داد.


به گزارش «ایثار»، در این اطلاعیه آمده است: ثبت‌نام پایه اول ابتدایی از اول خرداد آغاز و تا 25 خردادماه ادامه خواهد داشت. بدیهی است گروه‌های ایثارگری متقاضی ثبت‌نام در مدارس شاهد می‌توانند تا پایان زمان ذکر شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند لذا به همه خانواده‌های دانش آموزان شاهد و سایر گروه‌های ایثارگری ورودی پایه اول در سال تحصیلی 1401-1400 توصیه می‌شود تا قبل از پایان مهلت زمان مذکور به سامانه ثبت‌نام مدارس شاهد به آدرس pada.medu.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.
ثبت‌نام پایه هفتم دوره اول متوسطه، 22 خردادماه و پایه دهم دوره دوم متوسطه از اول تیرماه آغاز شده و به مدت سه هفته ادامه خواهد داشت. ثبت‌نام از دانش آموزان میان پایه نیز در مردادماه از طریق مدارس شاهد انجام می‌شود.
در پایان این اطلاعیه آمده است: تمام دفاتر و مناطق بنیاد شهید و امور ایثارگران در سراسر کشور آماده ارائه راهنمایی‌های لازم به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر در زمینه ثبت‌نام مدارس شاهد هستند.
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 378926

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/378926/ثبت-نام-اینترنتی-پایه-اول-دوره-ابتدایی-مدارس-شاهد-آغاز

ايثار
  https://www.isaar.ir