Enable JavaScript to ensure website accessibility

آموزش، ادای دین به شهداست

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ تير ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۲۳
کد مطلب : ۳۸۳۶۰۰
شریعتی نیا، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نجف آباد گفت: تقویت امور تحصیلی فرزندان شاهد و ایثارگر یکی از وظایف مشترک آموزش‌وپرورش و بنیاد است که تاکنون اقدامات خوبی در این زمینه انجام‌شده است.
آموزش، ادای دین به شهداست
به گزارش ایثار واحد اصفهان، شریعتی نیا رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نجف اباد ، در مصاحبه با خبر نگار ایثار اصفهان گفت: تقویت امور تحصیلی فرزندان شاهد و ایثارگر یکی از وظایف مشترک آموزش‌ و پرورش و بنیاد است که تاکنون اقدامات خوبی در این زمینه انجام‌شده است.
شریعتی نیا  با تاکيد بر اينکه هدف آموزش، ترویج فرهنگ ايثار و شهادت است، گفت: توجه به نيازهاي واقعي دانش آموزان براي تربيت آنها به عنوان مديران آينده کشور و ايجاد فرصت جهت شناسايي و پرورش استعدادهاي دانش آموزان و توانمندسازي، يادگاران شاهد جزو اهداف ما است. وی با اشاره به وظیفه سنگین معلمان در مدارس طرح پراکنده شاهد گفت: زحماتی که معلمان و مدیران مدارس انجام می‌دهند نوعی مجاهدت است و تربیت و آموزش فرزندان شهدا و ایثارگران ادای دین به شهداست.
شریعتی نیا با تاکید بر مشکلات به وجود آمده در روند آموزشی دانش آموزان در شیوع کرونا، گفت: شدت بخشیدن به آموزش  و تقویت دانش آموزان شاهد و ایثارگر از موارد مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
انتهای پیام/
مریم ستایش خبرنگار ایثار از شهرستان نجف آباد