Enable JavaScript to ensure website accessibility

کارگاه توجیهی ۴۰۰ مشاور هدایت تحصیلی داوطلبان شاهد و ایثارگر به‌صورت مجازی برگزار شد

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۳
کد مطلب : ۳۸۴۹۸۲
کارگاه آموزشی و توجیهی مشاورین هدایت تحصیلی ویژه داوطلبان شاهد و ایثارگر روز پنجشنبه 14 مردادماه به همت اداره‌ کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌صورت وبینار سراسری در سالن جلسات صندوق قرض‌الحسنه شاهد برگزار شد.
کارگاه توجیهی ۴۰۰ مشاور هدایت تحصیلی داوطلبان شاهد و ایثارگر به‌صورت مجازی برگزار شد
به گزارش «ایثار»، عالم باقری مدیر کارگاه آموزشی و توجیهی مشاورین هدایت تحصیلی ویژه داوطلبان شاهد و ایثارگر گفت: این کارگاه‌ با هدف مشاوره انتخاب رشته در کنکور سراسری سال 1400 و به‌روزرسانی اطلاعات ۴۰۰ مشاور هدایت تحصیلی در سراسر کشور، روسا و کارشناسان ادارات آموزش استان‌ها با حضور مسئولین و مشاورین ارشد و نماینده ویژه سازمان سنجش برگزار شد.
وی در ادامه افزود: در این کارگاه آموزشی توجیهی مشاورین ارشد هدایت تحصیلی، از طریق سایت همینار به آموزش مشاورین هدایت تحصیلی پرداختند.
نماینده ویژه سازمان سنجش و آموزش کشور در این کارگاه آموزشی به بیان مطالب و توضیحاتی در خصوص دفترچه سازمان سنجش، سهمیه‌بندی در آزمون سراسری سال 1400 و آشنایی با کارنامه علمی داوطلبان کنکور و نقل و انتقال داوطلبان بعد از قبولی در دانشگاه پرداخت.
طباطبایی کارشناس ارشد هدایت تحصیلی حاضر در این کارگاه آموزشی نیز با بیان اینکه داوطلبان ایثارگری که سهمیه آنها جا مانده است تا 16 مرداد مهلت دارند سهمیه خود را پیگیری کنند، خاطرنشان کرد: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته در دوره روزانه هستند انتخاب رشته خود را انجام دهند و داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته در دوره روزانه نیستند انتخاب رشته دستی خود را ازطریق پست به سازمان سنجش ارسال کنند تا سهمیه آن‌ها مورد بررسی قرار بگیرد.
در پایان این کارگاه آموزشی به سؤالات مشاورین هدایت تحصیلی در خصوص سهمیه داوطلبان شاهد و ایثارگر توسط مشاورین ارشد این کارگاه‌ پاسخ داده شد.
انتهای پیام/