Enable JavaScript to ensure website accessibility
با صدور حکم مدیرکل بنیاد قزوین؛

رحمانی رئیس بنیاد شهرستان تاکستان شد

تاریخ انتشارسه شنبه ۲ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۱
کد مطلب : ۳۸۶۷۰۹
با صدور حکم مدیرکل بنیاد استان قزوین، سعید رحمانی فرزند جانباز متوفی علی‌اکبر رحمانی رئیس بنیاد شهرستان تاکستان شد.
رحمانی رئیس بنیاد شهرستان تاکستان شد
به گزارش ایثار واحد قزوین، مراسم تودیع و معارفه روسای بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تاکستان با حضور غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین برگزار شد.
در این مراسم، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین از زحمات جواد طاهرخانی رئیس سابق بنیاد شهرستان تاکستان که به مقام بازنشستگی نایل آمده، قدردانی کرد.
وی گفت: انتصاب شایسته رحمانی به عنوان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تاکستان را تبریک می‌گویم و امیدوارم ایشان با توانمندی و انگیزه‌ای که دارند در ارایه‌ خدمات به خانواده‌های شاهد و ایثارگر و ادای حق واقعی آنها که خود نیز از متعلق به همین قشر است، موفق باشد.
در این مراسم، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اهدای لوح تقدیر از زحمات جواد طاهرخانی رئیس سابق بنیاد تاکستان تجلیل کرد.
حقایق‌پور همچنین حکم ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تاکستان را به سعید رحمانی تقدیم و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون برای ایشان مسئلت کرد.
گفتنی است سعید رحمانی فرزند جانباز متوفی ۳۵ درصد علی‌اکبر رحمانی، کارشناس ارشد مدیریت و مدرس دانشگاه است.
وی از سال 1394 در بنیاد شهید و امور ایثارگران مشغول به فعالیت شده و کارشناس اداری مالی و کارشناس ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات بنیاد شهرستان قزوین و همچنین معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تاکستان را در سوابق کاری خود دارد.