کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

با صدور حکم مدیرکل بنیاد قزوین؛

رحمانی رئیس بنیاد شهرستان تاکستان شد

2 شهريور 1400 ساعت 19:21

با صدور حکم مدیرکل بنیاد استان قزوین، سعید رحمانی فرزند جانباز متوفی علی‌اکبر رحمانی رئیس بنیاد شهرستان تاکستان شد.


به گزارش ایثار واحد قزوین، مراسم تودیع و معارفه روسای بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تاکستان با حضور غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین برگزار شد.
در این مراسم، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین از زحمات جواد طاهرخانی رئیس سابق بنیاد شهرستان تاکستان که به مقام بازنشستگی نایل آمده، قدردانی کرد.
وی گفت: انتصاب شایسته رحمانی به عنوان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تاکستان را تبریک می‌گویم و امیدوارم ایشان با توانمندی و انگیزه‌ای که دارند در ارایه‌ خدمات به خانواده‌های شاهد و ایثارگر و ادای حق واقعی آنها که خود نیز از متعلق به همین قشر است، موفق باشد.
در این مراسم، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اهدای لوح تقدیر از زحمات جواد طاهرخانی رئیس سابق بنیاد تاکستان تجلیل کرد.
حقایق‌پور همچنین حکم ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تاکستان را به سعید رحمانی تقدیم و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون برای ایشان مسئلت کرد.
گفتنی است سعید رحمانی فرزند جانباز متوفی ۳۵ درصد علی‌اکبر رحمانی، کارشناس ارشد مدیریت و مدرس دانشگاه است.
وی از سال 1394 در بنیاد شهید و امور ایثارگران مشغول به فعالیت شده و کارشناس اداری مالی و کارشناس ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات بنیاد شهرستان قزوین و همچنین معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تاکستان را در سوابق کاری خود دارد.


کد مطلب: 386709

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/386709/رحمانی-رئیس-بنیاد-شهرستان-تاکستان

ايثار
  https://www.isaar.ir