Enable JavaScript to ensure website accessibility
با صدور حکم مدیرکل بنیاد استان قزوین؛

طریقی رئیس بنیاد شهرستان بوئین‌زهرا شد

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۱ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۸
کد مطلب : ۳۸۷۶۷۰
با صدور حکم مدیرکل بنیاد استان قزوین، علی‌اکبر طریقی فرزند شهید سیف‌الله طریقی‌شال رئیس بنیاد شهرستان بوئین‌زهرا شد.
طریقی رئیس بنیاد شهرستان بوئین‌زهرا شد
به گزارش ایثار واحد قزوین، مراسم تودیع و معارفه سرپرست و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوئین‌زهرا با حضور غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل و یدالله محمدبیگی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین برگزار شد.
در این مراسم، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین از زحمات علی گودرزوندچگینی سرپرست سابق بنیاد شهرستان بوئین‌زهرا قدردانی کرد.
وی گفت: انتصاب شایسته طریقی به عنوان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوئین‌زهرا را تبریک می‌گویم و امیدوارم ایشان با توانمندی و انگیزه‌ای که دارند در ارایه‌ خدمات به خانواده‌های شاهد و ایثارگر و ادای حق واقعی آنها که خود نیز متعلق به همین قشر است، موفق باشد.
در این مراسم، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اهدای لوح تقدیر از زحمات علی گودرزوندچگینی رئیس سابق بنیاد بوئین‌زهرا تجلیل کرد.

حقایق‌پور همچنین حکم ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوئین‌زهرا را به علی‌اکبر طریقی تقدیم و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون برای ایشان مسئلت کرد.
گفتنی است علی‌اکبر طریقی کارمند سپاه پاسداران بوده که از امروز به عنوان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوئین‌زهرا در راستای خدمات‌دهی به جامعه ایثارگران و رفع مشکلات آنها در این نهاد مقدس مشغول به فعالیت شد.