کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

با صدور حکم مدیرکل بنیاد استان قزوین؛

طریقی رئیس بنیاد شهرستان بوئین‌زهرا شد

11 شهريور 1400 ساعت 13:08

با صدور حکم مدیرکل بنیاد استان قزوین، علی‌اکبر طریقی فرزند شهید سیف‌الله طریقی‌شال رئیس بنیاد شهرستان بوئین‌زهرا شد.


به گزارش ایثار واحد قزوین، مراسم تودیع و معارفه سرپرست و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوئین‌زهرا با حضور غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل و یدالله محمدبیگی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین برگزار شد.
در این مراسم، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین از زحمات علی گودرزوندچگینی سرپرست سابق بنیاد شهرستان بوئین‌زهرا قدردانی کرد.
وی گفت: انتصاب شایسته طریقی به عنوان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوئین‌زهرا را تبریک می‌گویم و امیدوارم ایشان با توانمندی و انگیزه‌ای که دارند در ارایه‌ خدمات به خانواده‌های شاهد و ایثارگر و ادای حق واقعی آنها که خود نیز متعلق به همین قشر است، موفق باشد.
در این مراسم، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اهدای لوح تقدیر از زحمات علی گودرزوندچگینی رئیس سابق بنیاد بوئین‌زهرا تجلیل کرد.

حقایق‌پور همچنین حکم ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوئین‌زهرا را به علی‌اکبر طریقی تقدیم و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون برای ایشان مسئلت کرد.
گفتنی است علی‌اکبر طریقی کارمند سپاه پاسداران بوده که از امروز به عنوان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوئین‌زهرا در راستای خدمات‌دهی به جامعه ایثارگران و رفع مشکلات آنها در این نهاد مقدس مشغول به فعالیت شد.


کد مطلب: 387670

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/387670/طریقی-رئیس-بنیاد-شهرستان-بوئین-زهرا

ايثار
  https://www.isaar.ir