کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران:

کمیسیون‌های تخصصی در بنیاد شهید و امور ایثارگران بدون وقفه در حال فعالیت هستند

15 شهريور 1400 ساعت 13:34

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: 3 کمیسیون «پزشکی»، «احراز ایثارگری» و «ماده 16» کمیسیون‌های اصلی و پرمشغله بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند که فعالیت‌های این کمیسیون‌ها بدون هیچ وقفه‌ای جریان دارد.


به گزارش «ایثار»، مهندس سعید اوحدی روز دوشنبه 15 شهریور در نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به برگزاری کمیسیون‌های مختلف برای رسیدگی به درخواست‌های ایثارگران در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: 3 کمیسیون «پزشکی»، «احراز ایثارگری» و «ماده 16» کمیسیون‌های اصلی و پرمشغله بنیاد هستند که همواره نیز مورد توجه خاصی قرار دارند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: فعالیت این کمیسیون‌ها اهمیت زیادی برای مخاطبان آن‌ها دارد و باید تلاش شود هیچ وقفه‌ای در برگزاری جلسات در کمیسیون‌ها و رسیدگی به درخواست‌های ایثارگران صورت نگیرد.
اوحدی تصریح کرد: در سال 1399 با وجود بیماری کرونا شاهد رشد حدوداً 20 درصدی پرونده‌های کمیسیون پزشکی نسبت به سال 1398 بودیم و در سال جاری نیز هدف‌گذاری برای رسیدگی به 70 هزار پرونده در کمیسیون پزشکی انجام شده است.
معاون رئیس جمهور با اشاره به حدیثی از پیامبر اسلام (ص) گفت: ایشان فرموده‌اند کسی که برای باز کردن گره از کار دیگری نیت و اراده بکند، تمام گناهان او بخشیده می‌شود حتی اگر آن گره باز نشود. این فرمایش باید همواره چراغ راه ما در کار و خدمت باشد تا همواره متوجه اهمیت نیت در کارها باشیم.
دکتر عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این جلسه به ارائه گزارشی در خصوص روند واکسیناسیون ایثارگران در برابر بیماری کرونا، ایجاد پرونده‌های الکترونیک سلامت و امور درمانی و تجهیزات پزشکی پرداخت.
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 387972

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/387972/کمیسیون-های-تخصصی-بنیاد-شهید-امور-ایثارگران-بدون-وقفه-حال-فعالیت-هستند

ايثار
  https://www.isaar.ir