Enable JavaScript to ensure website accessibility

ساخت مستند«قرار عاشقی» در اسلامشهر آغاز شد

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۶ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۴
کد مطلب : ۳۸۸۱۰۰
نخستین نشست هماهنگی مراحل ساخت مستند ثبت تاریخ شفاهی والدین معظم شهدا«قرار عاشقی»، در شهرستان اسلامشهر آغاز شد.
ساخت مستند«قرار عاشقی» در اسلامشهر آغاز شد
به گزارش ایثار شهرستان‌ها، در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در رابطه با ثبت و ضبط تاریخ شفاهی ایثارگران و به ویژه خانواده های معزز شهدای جنگ تحمیلی، مراحل ساخت مستند «تاریخ ثبت شفاهی» به سفارش بنیاد شهید و امور ایثارگران، در اسلامشهر آغاز شد.
داود بهارلو سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران اسلامشهر با تأکید بر اهمیت زنده نگه داشتن نام و یاد شهیدان گفت: هر روز در جامعه شاهد این هستیم که تعدادی از والدین معظم شهدا،‌ به وصال فرزندان خود می رسند و بخشی از خاطرات و سبک زندگی فرزندانشان که بسیار با ارزش بوده و می تواند الگویی برای جوانان نسل جدید باشد، در سینه هاشان تا ابد باقی می ماند.
وی با بیان اینکه در این مجموعه مستند از والدین 220 شهید مصاحبه گرفته می شود، افزود: در راستای حفظ این مطالب ناب و کمیاب که هر لحظه رو به سوی نایاب شدن می رود ، تهیه مستند ثبت تاریخ شفاهی، در قالب یک طرح ملی با رویکرد خاطره نگاری و بیان زندگینامه شهدا، در شهرستان بهارستان آغاز شد.
گفتنی است مرتضی اسدی مرام تهیه کننده، محمود عباس زاده کارگردان مطرح حوزه ایثار و شهادت، پردیس هفته قلعه، علیرضا خواجه علی، فاطمه ریحانی، باران حسن زاده و مهدی میری عوامل ساخت و تولید این مجموعه هستند.
انتهای پیام/