>> ايثار - ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از عوامل مهم پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از عوامل مهم پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است

23 شهريور 1400 ساعت 15:12

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی نسل جوان می‌تواند یکی از عوامل مهم در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی باشد.


به گزارش «ایثار»، عبداله پاکاری، در نشست کارگروه پیشگیری، درمان و کاهش آسیب‌های اجتماعی، ضمن ادای احترام به شهدای مبارزه با مواد مخدر گفت: مبارزه با مواد مخدر و پيشگيری از اعتياد از نظر مقام معظم رهبری به‌عنوان اولويت اول آسیب‌های اجتماعی بوده و مشارکت آحاد جامعه را می‌طلبد.
وی با اشاره به نقش موثر خانواده در کاهش آسیب‌های اجتماعی افزود: با آگاه کردن والدین می‌توان زمینه نجات فرزندان آنان را فراهم کرد که در نتیجه آن در آینده میهن اسلامی سالم‌تر و بالنده‌تر از قبل خواهد بود. ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی نسل جوان می‌تواند یکی از عوامل مهم در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی باشد.
پاکاری اطلاع رسانی در این زمینه را از رسالت‌های بنیاد به عنوان یک دستگاه فرهنگی عنوان و تصریح کرد: تولید محتوای فرهنگی، برگزاری کلاس های آموزشی و مشاوره های فردی و گروهی از جمله این اقدامات است.
علی احمدپور، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان نیز در این نشست جامعه ایثارگری را از بهترین یاوران پلیس در امر پیشگیری دانست و گفت: ایثارگران از دلسوزان واقعی نظام اسلامی هستند.
انتهای پیام/


کد مطلب: 388690

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/388690/ترویج-فرهنگ-ایثار-شهادت-عوامل-مهم-پیشگیری-آسیب-های-اجتماعی

ايثار
  https://www.isaar.ir