Enable JavaScript to ensure website accessibility

خانواده‌های معظم شهدا، ذخایر انقلاب هستند

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۲
کد مطلب : ۳۸۸۹۷۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان گفت: خانواده‌های معظم شهدا، ذخایر انقلاب هستند که وجودشان مایه خیر و برکت برای انقلاب و نسل‌های باقی مانده از آن دوران و جوانان و نسل‌های آینده جامعه است.
به گزارش «ایثار»، احمد گروئی ساردو همراه با سعید ایرانمنش معاون بهداشت و درمان بنیاد استان کرمان در دیدار با ۳۰ نفر از ایثارگران شهرستان کوهبنان با اشاره به این موضوع که خانواده‌های شهدا و ایثارگران، نسبت به انقلاب احساس مسئولیت می‌کنند و دغدغه‌های آنان، دغدغه‌هایی است که مربوط به منافع تمامی شهروندان است، گفت: فرهنگ ایثار و شهادت یک سرمایه جاودانه و پایدار است که ما باید ضمن پاسداری، آن را به‌صورت یک اصل در همه ابعاد زندگی نهادینه کرده و سرلوحه کار خویش قرار دهیم.
وی افزود: خانواده‌های معظم شهدا، ذخایر انقلاب هستند که وجودشان مایه خیر و برکت برای انقلاب و نسل‌های باقی مانده از آن دوران و جوانان و نسل‌های آینده جامعه است.
مدیرکل بنیاد استان کرمان ضمن تکریم مقام شامخ خانواده‌های شهدا، مسئولیت آنان را پس از شهادت فرزندشان نسبت به دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی بسیار مهم و بیشتر از قبل دانست و گفت: خانواده‌های شهدا الگوهای وفاداری به نظام جمهوری اسلامی هستند، چرا که عزیزان خود را برای حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی به این انقلاب تقدیم کرده‌اند.
سعید ایرانمنش نقش یادگاران دفاع مقدس در استواری درخت تنومند انقلاب اسلامی را بسیار ارزشمند ارزیابی کرده و تاکید کرد: دشمنان برای از بین بردن نهال انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی را به راه انداختند، اما آنان نمی‌دانستند که جوانان رشید ایران اسلامی، برای دفاع از آرمان‌های این انقلاب، از جان‌های پاک خود می‌گذرند اما اجازه نفوذ دشمن به خاک وطن را نمی‌دهند.
معاون بهداشت و درمان بنیاد استان کرمان گفت: خانواده‌های معظم شهدا پرچم هدایت برای همه مردم هستند، عزت و شرافتی که امروز ملت ایران دارد مدیون مادران و خانواده‌های شهدا هستند.
انتهای پیام/