Enable JavaScript to ensure website accessibility

خدمت به ایثارگران با اراده و انگیزه مضاعف باشد

تاریخ انتشارشنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۱
کد مطلب : ۳۸۹۰۲۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت: کار برای ایثارگران خستگی ندارد و با اراده و انگیزه مضاعف به ایثارگران خدمت کنیم.
خدمت به ایثارگران با اراده و انگیزه مضاعف باشد
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام جواد یوسف‌پور در نخستین گردهمایی هم‌اندیشی که با هدف ارتقا بخشیدن به سیاست‌های بنیاد جهت کیفی‌سازی خدمات بهینه به جامعه ایثارگری و پرداختن به موضوعات مختلف اداری در شهرستان جویبار برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بویژه ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید گرانقدر مازندران گفت: امروز نام بلند شهدا در جای جای ایران اسلامی می‌درخشد و شهدای عزیز ما حماسه‌ای را در تاریخ خلق کردند که بی‌نظیر بوده است.
وی با بیان اینکه فلسفه وجودی انسان، دلسوزی و خدمت به خلق است افزود: خداوند ما را مامور کرده تا به بهترین بندگان خدا خدمت کنیم لذا باید شکرگزار باشیم که این لیاقت و سعادت را پیدا کردیم تا در این نهاد مقدس به این قشر با کرامت و دارای عزت خدمت کنیم. فرصت‌ها را از دست ندهیم و از تمام داشته‌های خود برای رفع مشکل ایثارگران استفاده کنیم. حب و دوستی خود را به ولایت بیشتر کنیم و اطاعت محض از فرمایشات مقام معظم رهبری داشته و در همه حال پیرو ولایت باشیم.
حجت‌الاسلام یوسف‌پور با بیان اینکه خدمت در بنیاد باید با عشق و علاقه همراه باشد عنوان کرد: کار برای ایثارگران خستگی ندارد و آنچه در توان داریم با اراده و انگیزه مضاعف به ایثارگران خدمت کنیم. خوش رفتاری و خوش اخلاقی را سرلوحه کار قرار دهیم و سختی کار را به شیرینی تبدیل کنیم.
وی گفت: در کار اداری باید جدیت و همت داشته باشیم و پیگیری‌های ما با نگاه حل مشکل باشد. کار ایثارگران را به تاخیر نیندازیم و احساس مسئولیت بیشتری در قبال دغدغه‌های ایثارگران در بخش درمان و اشتغال داشته باشیم و سعی کنیم رضایت ایثارگران را جلب کنیم و این مهمترین هدف سازمانی ما محسوب می‌شود.
حجت‌الاسلام یوسف‌پور گفت: در این گردهمایی معاونین بهداشت و درمان، تعاون و امور اجتماعی، توسعه مدیریت و منابع انسانی، فرهنگی و روسای ادارات ستادی هر یک به طرح موضوعات تخصصی و بیان فعالیت‌ها و برنامه‌های پیش‌رو در سال جاری پرداختند.  دیدگاه‌ها و نظرات مدیران بنیاد استان در محورهای مختلف و در حوزه خدمت‌رسانی مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
 عباسعلی رضایی، فرماندار ساری مدیر کل اسبق بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در این گردهمایی با بیان اینکه خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران یک امر واجب است، گفت: کار در بنیاد یک نعمت و فرصت است و خدمت در این نهاد مقدس فراتر از همه خدمت‌ها محسوب می‌شود و این به خاطر جایگاه معنوی این قشر گرانقدر است.
انتهای پیام/