کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

خدمت به ایثارگران با اراده و انگیزه مضاعف باشد

27 شهريور 1400 ساعت 15:51

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت: کار برای ایثارگران خستگی ندارد و با اراده و انگیزه مضاعف به ایثارگران خدمت کنیم.


به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام جواد یوسف‌پور در نخستین گردهمایی هم‌اندیشی که با هدف ارتقا بخشیدن به سیاست‌های بنیاد جهت کیفی‌سازی خدمات بهینه به جامعه ایثارگری و پرداختن به موضوعات مختلف اداری در شهرستان جویبار برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بویژه ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید گرانقدر مازندران گفت: امروز نام بلند شهدا در جای جای ایران اسلامی می‌درخشد و شهدای عزیز ما حماسه‌ای را در تاریخ خلق کردند که بی‌نظیر بوده است.
وی با بیان اینکه فلسفه وجودی انسان، دلسوزی و خدمت به خلق است افزود: خداوند ما را مامور کرده تا به بهترین بندگان خدا خدمت کنیم لذا باید شکرگزار باشیم که این لیاقت و سعادت را پیدا کردیم تا در این نهاد مقدس به این قشر با کرامت و دارای عزت خدمت کنیم. فرصت‌ها را از دست ندهیم و از تمام داشته‌های خود برای رفع مشکل ایثارگران استفاده کنیم. حب و دوستی خود را به ولایت بیشتر کنیم و اطاعت محض از فرمایشات مقام معظم رهبری داشته و در همه حال پیرو ولایت باشیم.
حجت‌الاسلام یوسف‌پور با بیان اینکه خدمت در بنیاد باید با عشق و علاقه همراه باشد عنوان کرد: کار برای ایثارگران خستگی ندارد و آنچه در توان داریم با اراده و انگیزه مضاعف به ایثارگران خدمت کنیم. خوش رفتاری و خوش اخلاقی را سرلوحه کار قرار دهیم و سختی کار را به شیرینی تبدیل کنیم.
وی گفت: در کار اداری باید جدیت و همت داشته باشیم و پیگیری‌های ما با نگاه حل مشکل باشد. کار ایثارگران را به تاخیر نیندازیم و احساس مسئولیت بیشتری در قبال دغدغه‌های ایثارگران در بخش درمان و اشتغال داشته باشیم و سعی کنیم رضایت ایثارگران را جلب کنیم و این مهمترین هدف سازمانی ما محسوب می‌شود.
حجت‌الاسلام یوسف‌پور گفت: در این گردهمایی معاونین بهداشت و درمان، تعاون و امور اجتماعی، توسعه مدیریت و منابع انسانی، فرهنگی و روسای ادارات ستادی هر یک به طرح موضوعات تخصصی و بیان فعالیت‌ها و برنامه‌های پیش‌رو در سال جاری پرداختند.  دیدگاه‌ها و نظرات مدیران بنیاد استان در محورهای مختلف و در حوزه خدمت‌رسانی مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
 عباسعلی رضایی، فرماندار ساری مدیر کل اسبق بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در این گردهمایی با بیان اینکه خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران یک امر واجب است، گفت: کار در بنیاد یک نعمت و فرصت است و خدمت در این نهاد مقدس فراتر از همه خدمت‌ها محسوب می‌شود و این به خاطر جایگاه معنوی این قشر گرانقدر است.
انتهای پیام/


کد مطلب: 389026

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/389026/خدمت-ایثارگران-اراده-انگیزه-مضاعف-باشد

ايثار
  https://www.isaar.ir