Enable JavaScript to ensure website accessibility

دیدار ویدئو کنفرانسی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با ایثارگران تهران

تاریخ انتشارسه شنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۷
کد مطلب : ۳۸۹۳۹۴
معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز سه‌‌شنبه ۳۰ شهریورماه در دیداری ویدئوکنفرانسی پای صحبت و درد و دل 6 تن از ایثارگران تهران بزرگ نشست.
دیدار ویدئو کنفرانسی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با ایثارگران تهران
به گزارش «ایثار»، دکتر امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در این نشست ضمن شنیدن مطالبات و درخواست‌های ایثارگران، دستورات لازم جهت بررسی و حل مشکل این عزیزان را صادر کرد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار بی‌واسطه با عزیزان ایثارگر و مطرح شدن مطالبات ایشان را ازجمله اتفاقات خوب در بنیاد خواند و گفت: این دیدارها علاوه بر ارتباط خادم و مخدومی بین جامعه معزز ایثارگری و مسئولان بنیاد، جنبه نظارتی بر مسئولان استانی هم دارد و باعث می‌شود ایشان هم در خدمت به جامعه هدف با ظرافت و اهتمام بیشتری تلاش کنند.
وی افزود: مطمئناً موارد مشابه مشکل هر کدام از ایثارگرانی که با ایشان دیدار می‌کنیم، در جامعه بزرگ ایثارگری وجود دارد؛ لذا برای برقراری عدالت در خدمت‌رسانی به ایثارگران معزز، لازم است ادارات کل بنیاد‌ها مشکلات ایثارگران حوزه خود را جمع‌آوری و با معاونت‌های بنیاد مطرح کنند تا مواردی که پیش می‌آید و نیاز به دستور دارد را به‌صورت یک ابلاغ کلی و رویه تصویب و در دستور کار قرار دهیم.
معاون رئیس جمهور در پایان اضافه کرد: دیدار چهره به چهره با خانواده شهدا و ایثارگران و نشستن پای دردو دل ایشان برای خود من توفیق بزرگی است و امیدواریم به عنوان یک سنت حسنه تبدیل به رویه شود و ادامه داشته باشد.
گفتنی است، این نشست نخستین دیدار چهره‌به‌چهره رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده معظم شهدا و ایثارگران بود که به‌صورت پایلوت در استان تهران اجرا شد و هدف از این دیدارها آشنایی بی‌واسطه با مشکلات و دغدغه‌های خانواده شهدا و ایثارگر اعلام شده است.
محمد غفوری سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ که در سالن اجتماعات بنیاد این استان حاضر بود ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت: در نخستین جلسه این دیدار چهره به چهره از شش خانواده ایثارگر دعوت به عمل آمد و خانواده‌های معظم شهدا به‌صورت آنلاین با معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار و گفت‌و‌گو کردند.
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران افزود: 6 خانواده شاهد و ایثارگر تهران بزرگ شامل همسر جانباز اعظم‌سادات غفرانی، همسر شهید رفیعی، همسر جانباز ناهید خضرآباد، فرزند شهید میثم شریفی و فرزند شهید جواد دودانگه در ساختمان بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران حضور پیدا کردند و به صورت ویدیو کنفرانس با دکتر قاضی زاده هاشمی به گفت‌وگو و طرح مشکلات خود پرداختند.
در این دیدار دکتر سعید حقیقی مشاور عالی و مدیر کل حوزه ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز حضور داشت.
انتهای پیام/