کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان «ایزدی نجف‌آبادی»

2 مهر 1400 ساعت 11:54

معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت مرحوم «حاج فضل اله ایزدی نجف‌آبادی» پدر شهیدان معظم «عبدالحسین، عبدالرحیم و محمدرضا ایزدی نجف‌آبادی» از استان اصفهان
را تسلیت گفت.


به گزارش «ایثار»، متن پیام سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی به شرح زیر است:
انا لله و انا الیه راجعون
خانواده محترم شهیدان گرانقدر ایزدی نجف‌آبادی
سلامٌ علیکم
پدران والامقامی که در راه رضای معبود از بهترین سرمایه‌های خویش گذشتند و فرزندان عزیز خود را در راه خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی هدیه نمودند، اسوه‌های ایثار و نمونه‌های برتر استقامت و فداکاری‌اند.
 مرحوم «حاج فضل اله ایزدی نجف‌آبادی» پدر شهیدان معظم «عبدالحسین، عبدالرحیم و محمدرضا ایزدی نجف‌آبادی» از استان اصفهان که طی سه سال در سال‌های 1360، 1361 و 1362 سه فرزند برومند خود را تقدیم اسلام و انقلاب کرده است، پس از سال‌ها صبر و بردباری، ندای حق را لبیک گفت و به‌سوی معبود خویش شتافت. به روح این سفرکرده به ملکوت و ارواح تابناک فرزندان شهیدش درود می‌فرستم.
 به یقین ایمان و اراده راستین شهدا ریشه در اعتقادات ناب و خالصی دارد که توسط والدین گرانقدر آنان بالندگی یافته که در این میان نقش پدران ارجمند آنان در جهت تربیت اسوه‌های جهاد و مقاومت بی‌بدیل است و از دست دادن این سرمایه‌های اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بسیار غم‌انگیز است.
 ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم، از پروردگار متعال علو درجات برای آن عزیز سفر کرده و شکیبایی و صبر جمیل برای بازماندگان مسألت دارم. ان‌شاءالله روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و هم‌جوار گردد.
سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران
انتهای پیام/


کد مطلب: 389880

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/389880/پیام-تسلیت-رئیس-بنیاد-شهید-امور-ایثارگران-پی-درگذشت-پدر-شهیدان-ایزدی-نجف-آبادی

ايثار
  https://www.isaar.ir