Enable JavaScript to ensure website accessibility

فرزندان معظم شهدا و ايثارگران مايه فخر و مباهات جامعه هستند

تاریخ انتشارشنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸
کد مطلب : ۳۹۰۱۰۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی گفت: فرزندان معظم شهدا و ايثارگران، مايه فخر و مباهات جامعه و بنياد هستند و درخشش آن‌ها در عرصه‌های مختلف بيانگر الگو گرفتنشان از سيره و منش شهدا است.
فرزندان معظم شهدا و ايثارگران مايه فخر و مباهات جامعه هستند
به گزارش «ایثار»، عباس پورحسن در آیین تجلیل از فرزندان معظم شهدای شاغل در یکی از بانک‌های کشور گفت: باید با روحیه جهادی و تلاش مضاعف در جهت رشد و بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی که حاصل خون شهدا و ایثارگران است گام برداریم.
وی افزود: فرزندان شهدا و ايثارگران، مايه فخر و مباهات جامعه و بنياد هستند و درخشش آن‌ها در عرصه‌های مختلف بيانگر الگو گرفتنشان از سيره و منش شهدا است. اینکه گفته می‌شود صاحبان اصلی انقلاب شهدا و ایثارگران و خانواده‌های آن‌ها هستند سخن درستی است چراکه این قشر معزز در دوران هشت سال دفاع مقدس از آبرو و عزت مردم ایران اسلامی دفاع کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی خطاب به فرزندان معزز شهدا و ایثارگران گفت: شما باید در تمامی جوانب و مسائل الگو و اسوه برای دیگران باشید چراکه شهدا و ایثارگران انسان‌های نمونه و مخلصی هستند.
پورحسن تصریح کرد: ایثارگران در دوران هشت سال دفاع مقدس برای اعتلای ایران اسلامی از جان خود گذشتند و امروز فرزندان و بازماندگان آن‌ها برای پایداری، عزت اسلام و انقلاب در همه صحنه‌ها نقش‌آفرینی می‌کنند.
انتهای پیام/