Enable JavaScript to ensure website accessibility

فعالیت در بنیاد شهید و امور ایثارگران با اجر خاصی همراه است

تاریخ انتشارشنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۷
کد مطلب : ۳۹۰۱۰۹
سرپرست بنیاد  شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: خدمت‌گزاری به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران توفیق می‌خواهد و فعالیت در بنیاد با اجر خاصی همراه است چراکه برای بهترین انسان‌هایی که برای نظام، انقلاب و وطن خود فداکاری کرده‌اند خدمت‌رسانی می‌شود.
فعالیت در بنیاد شهید و امور ایثارگران با اجر خاصی همراه است
به گزارش «ایثار»، محمدرضا توحیدنژاد در مراسم تجلیل از سربازان در حال خدمت بنیاد که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، ضمن تجلیل از سربازان وظیفه گفت: آنچه موجب شد، ایران در دوران دفاع مقدس پیروز میدان باشد، جایگاه رهبری، ولایت‌فقیه و وحدت مردم بود و امروز وظیفه ما است تا با حضور در صحنه و توجه به فرمایشات داهیانه مقام معظم رهبری، با آگاهی و هوشیاری اهداف دشمن را خنثی کنیم.
وی در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: نسل امروز ثابت کرده است که ادامه‌دهنده راه شهدا هستند، شهدای مدافع حرم نمونه بارز این ادعا هستند.
توحیدنژاد با تأکید بر اهمیت ارائه خدمت به بهترین شکل ممکن به خانواده‌های شهدا و ایثارگران، گفت: دوران خدمت سربازی شما در خدمت‌رساندن به بهترین بندگان خدا در حال سپری شدن است؛ تلاش کنید تا این خدمت‌رسانی به بهترین شکل ممکن صورت گیرد که دعای خیر شهیدان و خانواده این عزیزان را به دنبال خواهد داشت.
سرپرست بنیاد  شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: خدمت‌گزاری به خانواده‌های شهدا و ایثارگران توفیق می‌خواهد و فعالیت در بنیاد با اجر خاصی همراه است چراکه برای بهترین انسان‌هایی که برای نظام، انقلاب و وطن خود فداکاری کرده‌اند خدمت‌رسانی می‌شود.
انتهای پیام/