Enable JavaScript to ensure website accessibility

دانش آموزان میراث دار ارزش‌های شهدا هستند

تاریخ انتشارشنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۷
کد مطلب : ۳۹۰۱۴۰
رمضان علی رازقی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شیروان گفت: دانش آموزان ما که دوران دفاع مقدس را تجربه نکرده‌اند ولی امروز پاسداشت از ارزش‌های شهدا به عهده آن‌هاست.
دانش آموزان میراث دار ارزش‌های شهدا هستند
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی، امروز 3 مهر 1400 هم‌زمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس زنگ مقاومت در مدارس شاهد شهرستان شیروان نواخته شد.
 رمضان علی رازقی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شیروان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: هم‌زمان با بازگشایی مدارس و مصادف شدن آن با هفته دفاع مقدس زنگ ایثار و مقاومت در هفته اول بهار تعلیم و تربیت باعث ایجاد شور و شعف مضاعف در بین دانش آموزان می‌شود.
رازقی گفت: هرسال با نواختن زنگ مقاومت، دانش آموزان یاد می‌گیرند که نعمت آرامش و امنیت امروز ما مدیون ایثار و مقاومت بزرگ‌مردان وشیرزنانی است که در مقابل دشمن ایستادند و اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک گهربار ایران عزیزمان به تصرف دشمن درآید.
وی گفت: زنگ مقاومت ارج نهادن به مقام والای شهدا، ایثارگران و خانواده آن‌هاست که هشت سال مقاومت کردند و امروز برای دانش آموزان که آن دوران را تجربه نکرده‌اند یادآور می‌شود که پاسداشت وصیانت از میراث ارزشمند شهدای والامقام به عهده آن‌هاست.