کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

دانش آموزان میراث دار ارزش‌های شهدا هستند

3 مهر 1400 ساعت 13:07

رمضان علی رازقی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شیروان گفت: دانش آموزان ما که دوران دفاع مقدس را تجربه نکرده‌اند ولی امروز پاسداشت از ارزش‌های شهدا به عهده آن‌هاست.


به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی، امروز 3 مهر 1400 هم‌زمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس زنگ مقاومت در مدارس شاهد شهرستان شیروان نواخته شد.
 رمضان علی رازقی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شیروان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: هم‌زمان با بازگشایی مدارس و مصادف شدن آن با هفته دفاع مقدس زنگ ایثار و مقاومت در هفته اول بهار تعلیم و تربیت باعث ایجاد شور و شعف مضاعف در بین دانش آموزان می‌شود.
رازقی گفت: هرسال با نواختن زنگ مقاومت، دانش آموزان یاد می‌گیرند که نعمت آرامش و امنیت امروز ما مدیون ایثار و مقاومت بزرگ‌مردان وشیرزنانی است که در مقابل دشمن ایستادند و اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک گهربار ایران عزیزمان به تصرف دشمن درآید.
وی گفت: زنگ مقاومت ارج نهادن به مقام والای شهدا، ایثارگران و خانواده آن‌هاست که هشت سال مقاومت کردند و امروز برای دانش آموزان که آن دوران را تجربه نکرده‌اند یادآور می‌شود که پاسداشت وصیانت از میراث ارزشمند شهدای والامقام به عهده آن‌هاست.
 


کد مطلب: 390140

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/390140/دانش-آموزان-میراث-دار-ارزش-های-شهدا-هستند

ايثار
  https://www.isaar.ir