کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

به لطف شهدا یک وجب خاک ایران کم نشده است

3 مهر 1400 ساعت 13:10

فرمانده سپاه اسفراین گفت : جنگ تحمیلی استکبار و اشرار جهانی علیه جمهوری اسلامی ایران هر چند در جبهه های جنوب و غرب کشور در تقابل ظاهری با ارتش بعثی صدام بدون کم شدن حتی یک وجب از خاک کشور به پایان رسیده است اما در ۳۳ سال اخیر به طور پیوسته و در اشکال و مختصات مختلف لحظه‌ای متوقف نشده است .


به گزارش ایثار خراسان شمالی و به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، مراسم غبارروبی و عطرافشانی قبور مطهر شهدای شهرستان اسفراین با حضور نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی،فرماندارشهرستان،ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران،فرمانده نیروی مقاومت بسیج شهرستان،فرمانده نیروی انتظامی شهرستان،شهردار شهرستان وجمعی از مسئولین و مردم شهید پرور شهرستان در محل گلزار شهداء شهرستان اسفراین برگزار شد.
سرهنگ باقری فرمانده نیروی مقاومت بسیج شهرستان در این آئین ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: جنگ تحمیلی استکبار و اشرار جهانی علیه جمهوری اسلامی ایران هر چند در جبهه های جنوب و غرب کشور در تقابل ظاهری با ارتش بعثی صدام بدون کم شدن حتی یک وجب از خاک کشور به پایان رسیده است اما در  ۳۳ سال اخیر به طور پیوسته و در اشکال و مختصات مختلف لحظه‌ای متوقف نشده است .
وی در ادامه افزود :زنجیره‌ای از حوادث و رخدادهای فتنه گون در این مدت در عرصه های جنگ نرم و جنگ نیمه سخت و همچنین تحریم و جنگ اقتصادی از یک سو بیانگر ناکامی جبهه ضد انقلاب و معاند این منطقه و فرامنطقه و از سوی دیگر ترسیم کننده این واقعیت است که ایران و ایرانی به مدد هوشمندی بصیرت ذاتی و انقلابی و تجارب دفاع مقدس همواره چند گام جلوتر از دشمن زندگی خود را صیانت و تضمین کرده است.
و در آخر این مراسم شرکت‌کنندگان با حضور بر سر قبور مطهر شهداء معزز و نثار فاتحه برای روح بزرگ آن شهیدان، برای آنان آرزوی علو درجات نمودند و بار دیگر با آرمان های امام و شهداء تجدید پیمان کردند.
 


کد مطلب: 390141

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/390141/لطف-شهدا-یک-وجب-خاک-ایران-کم-نشده

ايثار
  https://www.isaar.ir