کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

رشادت ایثارگران ایران را در جهان عزتمند کرد

3 مهر 1400 ساعت 13:47

استاندار خراسان شمالی در صبح گاه مشترک نیروز های مصلح با حضور مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی با بیان اینکه دشمنان ایران اسلامی معنی شهادت و جان برکفی را نفهمیده بودند گفت: رشادت و جان برکفی رزمندگان و ایثارگران بود که باعث پیروزی انقلاب شد و هم اکنون در جهان عزتمند است.


به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی در صبح گاه مشترک نیروز های مصلح با بیان اینکه دشمنان معنی رشادت ها و جان برکفی های ایثارگران را نمی دانستند افزود: دشمنان هیچ شناختی از ما نداشتند، آنان نمی دانستند که ما منبعی با عنوان ارزش های اسلامی، جان بازی ها و مکتب اسلام داریم، اسلام در محاسبات آنان نبود.
وی افزود: هشت سال دفاع مقدس زمانی آغاز شد که عراق با تمام پشیبانی جهان به عرصه آمده بود اما ایران همچون نهالی تازه بود، آمده بودند تا این نهال نوپا را از پا درآورند.
وی اظهار داشت: در اوایل انقلاب هیچ چیزی سامان نداشت، در کشور درگیری های داخلی ایجاد شده بود با این وجود جنگ آغاز شد و امام خمینی (ره) مستحکم ایستاندند.
استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه هم اینک به عزت و اقتدار رسیده ایم گفت: امروز رزمندگان آن دوران در عتبات عالیات مشغول کار و سازندگی هستند، آنچه خاک ایران اسلامی را تاکنون نگاه داشته و حفظ کرده است همان ارزش های اسلام است. 


کد مطلب: 390160

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/390160/رشادت-ایثارگران-ایران-جهان-عزتمند

ايثار
  https://www.isaar.ir