کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

شهادت در سرزمین منا جزا و پاداش بزرگی دارد

3 مهر 1400 ساعت 14:15

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار خراسان شمالی گفت: رفتن کسانی که در سفر خانه خدا و برای خدا در منا به شهادت رسیدند بسیار سخت است ولی چنین شهادت نصیب هرکس نمی گردد، این شهادت و مرگ در سرزمین منا جزا و پاداش بزرگی دارد .


به گزارش ایثار صبح امروز  3 مهر 1400 همزمان با کنگره ملی میهمانی لاله های سفید در استان خراسان شمالی نیز با حضور خانواده های شهدای منا از این عزیزان تقدیر شد .
سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی در این مراسم گفت : خوب مردن آرزوی هر کسی است .
وی در ادامه افزود: رفتن کسانی که در سفر خانه خدا و برای خدا در منا به شهادت رسیدند بسیار سخت است ولی چنین شهادت نصیب هرکس نمی گردد، این شهادت و مرگ در سرزمین منا جزا و پاداش بزرگی دارد .
وی در ادامه افزود: این این که آدمی در سرزمینی که پاکی تمام در آن جاری است برای زیارت خانه خدا رفته باشد و به شهادت برسد نصیب مقربین درگاه و میشود .
ایشان: همچنین با اشاره به دفاع مقدس گفت ۴۰ سال از جنگ می‌گذرد و غبطه جاماندن از قافله شهدا برای ما بسیار سخت است ،بسیار سخت از کسانی که هم سنگر بودیم جا بمانیم ، بنابراین بعد از سالهای گذشت از جنگ این سعادت نصیب شهدای شما در منا شده است .
ایشان همچنین اشاره کرد: شهدا و حض معنوی بردند و ما ماندیم با زخارف دنیا و درگیر مسائل مادی و دنیوی شدیم و آرزو می کنیم که در امان باشیم .
ایشان با اشاره به درک مقام شهدا گفت : شهادت در منا شاید و البته قطع به یقین در درک ما نیست، خداوند به شما این منصب را اهدا کرد که خانواده شهید باشیم و این عزت را نباید دست کم بگیرید.
 


کد مطلب: 390171

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/390171/شهادت-سرزمین-منا-جزا-پاداش-بزرگی

ايثار
  https://www.isaar.ir