Enable JavaScript to ensure website accessibility

جوانان و علمای کردستان همواره مدافع دین و انقلاب بوده‌اند

تاریخ انتشاريکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۹
کد مطلب : ۳۹۰۳۷۹
نماینده ولی فقیه در کردستان و امام جمعه سنندج، پیروزی در دوران دفاع مقدس را حاصل جان‌فشانی‌های رزمندگان و شهدا خواند و گفت: مردم کردستان اعم از جوانان و علما، همواره در دفاع از دین و انقلاب استوار بوده و تعداد زیادی از آنان نیز مظلومانه به شهادت رسیده‌اند.
جوانان و علمای کردستان همواره مدافع دین و انقلاب بوده‌اند
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی با حضور و سخنرانی در مسجد روستای سراب‌قامیش سنندج، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، گفت: مردم شریف کردستان ۵۴۰۰ شهید انصار تقدیم انقلاب کرده و ۱۸ هزار نفر از شهدای مهاجر در این خطه به شهادت رسیده‌اند که همه این فداکاری‌ها بیانگر آن بوده که رشادت‌های زیادی در خاک این دیار مقدس صورت گرفته است.
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان پیروزی در دوران دفاع‌مقدس را حاصل جان‌فشانی‌های رزمندگان و شهدا خواند و گفت: مردم کردستان اعم از جوانان و علما، همواره در دفاع از دین و انقلاب استوار بوده و تعداد زیادی از آنان نیز مظلومانه به شهادت رسیده‌اند.
امام‌جمعه سنندج با بیان اینکه شهدا با گذشت از هستی‌شان و با نثار خونشان با خداوند معامله کردند، اضافه کرد: گرچه شهدا عمر زیادی نکردند اما همه ما همواره به شایستگی از آنان یاد کرده و احترام خاصی برایشان قائل هستیم.
نماینده ولی‌فقیه در کردستان خطاب به مردم روستای سراب‌قامیش، افزود: همواره پیروان حقیقی خدای متعال و در زندگی استقامت داشته باشیم چراکه در این‌صورت غم، اندوه و ترسی وجود ندارد.
وی تأکید کرد: اگر انسان‌ها عاقبت‌بخیری، رسیدن به لقاءالله، درک معنویت، ارزش‌هایی همچون جهاد، شهادت و هجرت برایشان مهم است، باید در همه کارها در گام نخست خدا را در نظر بگیرند.
انتهای پیام/