>> ايثار - تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در تاکستان - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در تاکستان

صدا و سیما , 4 مهر 1400 ساعت 14:13

فرماندار تاکستان گفت: از رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس با اهدا لوح تجلیل به عمل آمد.


به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین، طاهری، فرماندار تاکستان ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و قدردانی از همه ایثارگران و پیشکسوتان دفاع مقدس گفت: رشادت‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، ایثار گری‌ها و جانفشانی‌های شهدا و جانبازان، آزادگان و خانواده معظم آن‌ها با برگزاری جلسات تجلیل قابل جبران نیست و با توجه به شرایط موجود و رعایت دستوالعمل‌های بهداشتی و برای قدردانی از این عزیزان مجبور به برگزاری مراسم محدودتری شدیم.
طاهری افزود: جوانان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با ایمان و اراده راسخ به مصاف دشمن رفتند و امنیت امروز ایران اسلامی نتیجه این رشادت‌ها بود.
او اضافه کرد: انقلاب اسلامی در سال‌های اوایل جنگ نهالی نوپا بود، اما مردم همیشه در صحنه ایستادند و با ایمان به خدا و رهبری حضرت امام خمینی (ره) این نهال نوپا را سرپا نگه داشتند و امروز نیز با هدایت‌های داهیانه مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای این نهال تبدیل به درخت تنومند شده است به طوری که امروز کشورمان در تمام تحولات دنیا نقش اساسی دارد.
طاهری در ادامه با تاکید بر ادامه راه شهدا و ایثارگران، پیشرفت همه جانبه کشورمان در عرصه‌های مختلف علمی، سیاسی، دفاعی و... را حاصل رشادت‌های رزمندگان دفاع مقدس، ایثارگران و جانفشانی‌های شهدا دانست.
 


کد مطلب: 390446

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/390446/تجلیل-پیشکسوتان-دفاع-مقدس-تاکستان

ايثار
  https://www.isaar.ir