کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین:

اطاعت از ولایت‌فقیه مهمترین ویژگی شهدا بود

4 مهر 1400 ساعت 14:47

فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین با بیان اینکه اطاعت از ولایت‌فقیه مهمترین ویژگی شهدا بود، گفت: امروز همه مسئولان و مردم به تاسی از شهیدان در تبعیت از ولایت مصمم هستند و همین مهم موجب سربلندی آنها در برابر دشمنان شده است.


به گزارش ایثار واحد قزوین، مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوئین‌زهرا با حضور جمعی از مسئولان از جمله حجت‌الاسلام اسدالله رضوانی امام جمعه شهر، سردار رستمعلی رفیعی‌آتانی فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین، علی‌اکبر طریقی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوئین‌زهرا و خانواده‌های شهدا و ایثارگران از جمله خانواده شهید الیاس چگینی برگزار شد.
در این مراسم، رفیعی‌آتانی گفت: هفته دفاع مقدس يعنی حراست و صيانت از ارزش‌های ناب اسلام همانند اتحاد، برادری، ايمان و اعتقاد راسخ به خداوند متعال، وطن دوستی، راز و نيازهای خاضعانه در دل سنگرهاست.
وی افزود: همین ارزش‌ها در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل بود که رزمندگان توانستند در مقابل دشمنان که به همه تجهیزات نظامی مجهز بودند، مقاومت کنند و به پیروزی برسند.
این مقام مسئول اطاعت بی‌چون و چرا از ولایت‌فقیه را از مهمترین ویژگی‌های شهدا و رزمندگان برشمرد و افزود: امروز همه مسئولان و مردم به تاسی از شهیدان در تبعیت از ولایت مصمم هستند و همین مهم موجب سربلندی آنها در برابر دشمنان شده است.
گفتنی است در این مراسم روح‌الله عباسپور نماینده مردم بوئین‌زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی و مصطفی آقاعلی فرماندار شهرستان نیز حضور داشتند.
در پایان مراسم فوق، مسئولان مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بوئین‌زهرا را گلباران و غبارروبی کردند.
 


کد مطلب: 390468

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/390468/اطاعت-ولایت-فقیه-مهمترین-ویژگی-شهدا

ايثار
  https://www.isaar.ir