Enable JavaScript to ensure website accessibility

تکریم خانواده‌های معظم شهدا، زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت است

تاریخ انتشاريکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۳
کد مطلب : ۳۹۰۴۶۹
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: تکریم خانواده‌های معظم شهدا یعنی زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت و پایداری در مقابل دشمنان از سوی نسل‌های انقلاب اسلامی است.
تکریم خانواده‌های معظم شهدا، زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت است
به گزارش «ایثار»، محمدرضا توحیدنژاد در دیدار با مادر شهید «محمود باجلان» ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: شهدا حق بزرگی بر گردن مردم و مسئولان دارند و تکریم از خانواده شهدا کمترین وظیفه مسئولان است.
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی با بیان اینکه دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران روحیه خدمت‌رسانی به خادمان را دوچندان می‌کند، گفت: عزت‌نفس، صلابت و روحیه مقاوم خانواده‌های معظم شهدا نشان از ولایتمداری، وفاداری و پایبندی آنان به ارزش‌های والای انسانی و اسلامی است.
وی خاطرنشان کرد: امروز جامعه اسلامی به برکت وجود پدران و مادران شهدا رنگ و بویی الهی دارد و مسئولان باید تا زمانی که از وجود نورانی آنان برخوردار هستیم به فیض حضور آنان رسیده و برای خدمت‌رسانی به مردم از آنان طلب دعای خیر کنند.
توحید‌نژاد با اشاره به اینکه تضمین آینده کشور در گرو تکریم خانواده‌های شهداست افزود: تکریم خانواده‌های شهدا یعنی زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت و پایداری در مقابل دشمنان از سوی نسل‌های انقلاب اسلامی که اگر بی‌اعتنایی به این فرهنگ شود و حق شهدا ادا نشود انگیزه‌ها نیز کمرنگ می‌شود.
سرپرست بنیاد استان مرکزی در پایان خاطرنشان کرد: همه ما باید قدردان جان‌فشانی‌های شهدا و خانواده‌های آنان باشیم، چراکه نه‌تنها ما بلکه نسل‌های بعد ما نیز مدیون شهدا هستند.
انتهای پیام/