Enable JavaScript to ensure website accessibility

ایثار کادر سلامت در درمان همنوعان برگرفته از دوران دفاع مقدس است

تاریخ انتشاريکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۴
کد مطلب : ۳۹۰۴۷۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: ایثار و از خودگذشتگی کادر سلامت از زمان شیوع ویروس منحوس کرونا در درمان هم‌نوعان خود که برگرفته از دوران دفاع مقدس است، توشه‌ای شایسته در پیشگاه خداوند خواهد بود.
ایثار کادر سلامت در درمان همنوعان برگرفته از دوران دفاع مقدس است
به گزارش «ایثار»، مراسم تجلیل از مدافعان سلامت روز یکشنبه 4 مهرماه، با حضور حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در بیمارستان حضرت امام خمینی (ره) شهر ایلام برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در حاشیه این مراسم در گفتگو با ایثار ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت: ایثار و جانفشانی هیچگاه از یاد مردم نخواهد رفت و ایثار و از خودگذشتگی کادر سلامت از زمان شیوع ویروس منحوس کرونا در درمان هم‌نوعان خود که برگرفته از دوران دفاع مقدس است توشه‌ای شایسته در پیشگاه خداوند خواهد بود.
تولیده افزود: کادر سلامت در تداوم راه نورانی شهیدان والامقام ایران اسلامی در عرصه‌های گوناگون، در برابر دشمن سینه سپر کردند، به همگان نشان دادند که آنچه باعث بقای اسلام و انقلاب شده است، وجود فرهنگ ایثار و شهادت است.
در این آئین از خدمات ارزشمند کادر درمان به ویژه تلاشهای آنان در دفاع از مردم در مقابل ویروس کرونا با اهدای لوح یادبود تجلیل و تقدیر شد.
انتهای پیام/