>> شهدا از همه تعلقات دنیوی گذشتند و به قرب الهی نائل آمدند | ايثار

شهدا از همه تعلقات دنیوی گذشتند و به قرب الهی نائل آمدند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۷
کد مطلب : ۳۹۰۸۶۴
معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی گفت : شهدا از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند و تا زمانی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد.
شهدا از همه تعلقات دنیوی گذشتند و به قرب الهی نائل آمدند
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی در دهگردشی سفر  استاندار خراسان شمالی در روستای  دراقانلو از خانواده  یک جانباز  ویک خانواده شهید  تجلیل  به عمل امد.
در این دیدار ها که به اتفاق معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید وامور ایثارگران به اتفاق هیئت همراه انجام شد از مقام شامخ شهدا و ایثارگران تجلیل شد .
علی روز فراخ معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی در این دیدار ها گفت : تلاش و صبوری والدین شهدا که فرزندان والا مقام خود را در مسیر رضایت خداوند و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار کردند ، توصیف شدنی نیست .
وی در این دیدارها با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند اظهار کرد: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند و تا زمانی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد.