Enable JavaScript to ensure website accessibility

یادواره 24 شهید شهرک ولیعصر(عج) برگزار شد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۱
کد مطلب : ۳۹۱۸۸۳
همزمان با 28 صفر هشتمین به همت بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان شیروان یادواره شهدای شهرک ولیعصر (عج) شهرستان شیروان برگزار شد.
یادواره 24 شهید شهرک ولیعصر(عج) برگزار شد
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی، عصر دیروز 13 مهر 1400 یادواره 24 شهید شهرک ولیعصر (عج) با حضور نماینده مردم شیروان، امام‌جمعه، شهردار، رئیس بنیاد شهید، سایر مسئولین و اهالی محله شهرک ولیعصر (عج) در مسجد مسلم ابن عقیل (ع) شهرستان شیروان برگزار شد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین تکمیلی امام‌جمعه شهرستان شیروان گفت: شهدای عزیز ما برای رسیدن به مقام شهادت زندگی شهدایی داشتن، یعنی پاک زندگی کردند و این را باید بدانیم این شهدا افراد خاص و ویژه‌ای نبودند بلکه افرادی از بین من و شماها بودند و در این دنیا زندگی می‌کردند، ولی زمانی این عزیزان به شهادت رسیدند بنده که خالص و مخلص خداوند متعال شدند.
وی همچنین افزود: یکی از راه‌های رسیدن به اخلاص دعوت فرزندانمان به نماز است، زمانی که انسان با نماز انس بگیرد هم در تربیت آن‌ها تأثیر مثبت دارد و هم خداوند حافظ آن‌ها خواهد بود و شهدای ما اهل نماز، عبادت و بندگی بودند.
وی در ادامه اظهار داشت: از دیگر ویژگی شهدا می‌توان این را عنوان نمود که آنان زمانه خود را بهتر شناختند و حق را از باطل تشخیص دادند و آن را باهم مخلوط نکردند و به بصیرت لازم دست پیداکرده بودند.