کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جانبازان قطع نخاعی مشهد مقدس

16 مهر 1400 ساعت 15:21

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز جمعه ۱۶ مهر با حضور در مرکز توانبخشی امام خمینی (ره) مشهد مقدس با جانبازان 70 درصد قطع نخاعی این مرکز دیدار و گفت‌وگو کرد.


به گزارش «ایثار»، دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در جریان سفر به شهر مشهد به دیدار جانبازان قطع نخاعی بستری در مرکز آسایشگاه امام خمینی (ره) رفت و با این جانبازان به گفت‌وگو پرداخت.
معاون رئیس جمهور در حاشیه این دیدار در پاسخ به سؤالات خبرنگاران گفت: اولین هدف ما این بود که در نخستین روز ماه ربیع‌الاول به دیدار جانبازان بیاییم و عرض ارادتی با ایثارگران داشته باشیم.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: خدمت این عزیزان رسیدیم تا در فضای صمیمی مشکلات خود را با ما در میان بگذارند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص احراز شهادت شهدا گفت: به دنبال این هستیم که برخی از فرایندهای کمیسیون احراز به صورت الکترونیکی انجام شود تا احراز شهادت در کمترین زمان خود انجام شود.
وی در خصوص ویلچر جانبازان گفت: ویلچر جانبازان باید متناسب با نیاز آنان باشد و برای این کار می‌توان از شرکت‌های دانش‌بنیان حمایت کرد تا ویلچر مناسب را طراحی و تولید کنند که مسئله‌ای زمان‌بر است بنابراین اولویت فعلی استفاده از محصولات و تولیدات داخلی و در کنار آن استفاده از واردات ویلچر برای جانبازان ویژه است.
در این دیدار که به مدت سه ساعت به طول انجامید و حجت الاسلام معصومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی و دکتر کیانی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز حضور داشتند، جانبازان این مرکز درمانی نیز با ابراز خرسندی از دیدار با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به بیان مسائل خود پرداختند.
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 391934

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/391934/دیدار-رئیس-بنیاد-شهید-امور-ایثارگران-جانبازان-قطع-نخاعی-مشهد-مقدس

ايثار
  https://www.isaar.ir