Enable JavaScript to ensure website accessibility

داوطلبان شاهد و ایثارگر حائز رتبه‌های زیر 100 آزمون سراسری سال 1400 تجلیل می‌شوند

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۳
کد مطلب : ۳۹۲۲۹۸
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه 13 نفر از داوطلبان شاهد و ایثارگر بدون احتساب سهمیه ایثارگری حائز رتبه‌های زیر 100 کشوری در آزمون سراسری سال 1400 شدند گفت: مراسم تجلیل از این عزیزان به‌زودی برگزار می‌شود.
داوطلبان شاهد و ایثارگر حائز رتبه‌های زیر 100 آزمون سراسری سال 1400 تجلیل می‌شوند
به گزارش «ایثار»، سردار یعقوب سلیمانی با اشاره به موفقیت علمی فرزندان شاهد و ایثارگر در آزمون سراسری سال جاری و تقدیر از عوامل اجرایی و دست اندرکاران طرح شاهد گفت: اهتمام ویژه به امور آموزشی جامعه ایثارگری، توجه خاص به مشاوره و هدایت تحصیلی و انعقاد تفاهم‌نامه با مؤسسات آموزشی بخش خصوصی از برنامه‌های مهم بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال‌های گذشته و جاری بوده است.
وی افزود: آنچه مهم است کسب رتبه‌های برتر علمی ایثارگران بدون احتساب سهمیه در آزمون سراسری است که این موضوع بیانگر تلاش، پشتکار علمی و همت فرزندان شاهد و ایثارگر است که در رشته محل‌های مورد علاقه خود پذیرفته‌شده و وارد دانشگاه و مشغول به تحصیل می‌شوند.
سلیمانی در ادامه خاطرنشان کرد: از میان نفرات برتر آزمون سراسری سال 1400 آقای «سید محمدصادق سید هاشمی ریزی» فرزند معظم جانباز 50 درصد حائز رتبه پنجم کشوری در گروه آزمایشی زبان‌های خارجی شده و 12 نفر دیگر حائز رتبه دو رقمی شدند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد در پایان اظهار کرد: ششمین همایش ملی تجلیل از فرزندان شاهد و ایثارگر حائز رتبه‌های زیر 100 آزمون سراسری در تهران برگزار می‌شود.
انتهای پیام/