Enable JavaScript to ensure website accessibility

تکریم خانواده شهدا یک فریضه است

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۶
کد مطلب : ۳۹۲۳۰۶
رمضانعلی رازقی رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان شیروان گفت: یاد و خاطره شهدا باید در همه حال زنده باشد و دلاور مردی، مردانی که جانشان را در طبق اخلاص نهادند وبرای پیروزی تا پای جان نیز رفتند وچه بسا جان خود را نیز تقدیم کردندزبانزد خاص وعام شود .
تکریم خانواده شهدا یک فریضه است
به گزارش ایثار خراسان شمالی، به مناسبت هفته نیروی انتظامی رازقی رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران در دیدار از خانواده  شهید علی کلالیان و شهید باباحسن باقریان ضمن آرزوی صحت وسلامتی برای همه خانواده های معظم شاهد وایثارگر  گفت: والدین شهدا با صبر و مقاومت خود این انقلاب را بیمه نموده‌اند و باعث یاس و ناامیدی دشمنان شده اند وروحیه بالای خانواده‌های ما باعث پابرجا ماندن نظام شده است وما هرچه داریم از برکت خون شهداست.
رازقی گفت: راه شهدا وامام شهدا را ادامه خواهیم داد و پای عهد و پیمانمان هستیم و همیشه قدر دادن خانواده‌های شهدا که عزیزان خود را برای به ثمر رسیدن انقلاب فدا کردند هستیم .
وی افزود: ازخود گذشتگی خانواده های شهدا و جانبازان در دوران های مختلف انقلاب اسلامی الگوی ارزشمندی برای ملت ما بوده است وامروز همه ما باید از ایثار وفداکاری آنان درس بگیریم وآن را سرمشق زندگی خود قرار دهیم .